Ocena kierowcy - Toyota Carina V Hatchback

bernardO, 21 lat temu
Silnik 1.8 i 16V 107KM 79kW
Rok produkcji 1995
Toyota Carina V Hatchback 1.8 i 16V 107KM 79kW 1993-1998 - Oceń swoje auto
Autko kupiłem w NIEMCZECH z przebiegiem 25 000, lekko puknięte w tył. Zarejestrowałem je w NIEMCZECH tak jak było stukniete, bez wiekszych napraw. Auto sprowadzilem na tzw MIENIE. W POLSCE, TOYOTA POLSKA nadal wywiazywala sie z 3 letniej gwarancji -super ! Kilka drobiazgow mi naprawili. Carinka to super oszczedne autko. Troche głośne ale to mozna wybaczyc. Moja wersja jest nietypowa, bo silnik 1.8 i czesci w zawieszeniu troche inne - tak dla niemców robili? Spalanie na trasie nawet ponizej 6 l, przy 130 km/h, a przy 180 km/h ok 7,3 l SUPER W CARINCE mialem klopot z wydechem, ciagle dzwoni, do dzis, nawet po klilku zmianach. Klopot jest tez z głosno pracujacym sprzęglem, do dzis pozostał, mimo kilku wymian. Jednak w trakcie jazdy nigdy mnie nie zawiodla, jest super. Temat uszkodzenia typu zlodziej: lusterka - jak ukradna wkłady, musialem juz 2 razy kupic całe USZY - ok. 550 za szt. Kołpaki oryginalne tez sa w super promocji ok 200 zl szt, szyba drzwi kierowcy ma normalna cene ok 160 zl, radio wiadomo - zalezy co ukradli, czyli co bylo zamontowane. ZDECYDOWANIE polecam TOYOTE CARINE E, super autko, i wygląd ma jeszcze całkiem , całkiem. To tyle, tak na szybciutko. Pozdrawiam bernardO
CARINA to jedno z lepszych aut na rynku wtórnym, jak nie najlepsze.

Usterki Toyota Carina V

Toyota Carina V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu