Oceny Toyota Carina V Hatchback 2.0 i 16V 126KM 93kW 1992-1997

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Toyota Carina V Hatchback 2.0 i 16V 126KM 93kW 1992-1997

~pokmen2@interia.pl
Hatchback 2.0 i 16V 126KM 93kW
Samochód ma 300 tys. na liczniku więc najlepsze czasy ma za sobą, bardzo żle znosi współdziałanie z instalacją gazową. Na usprawiedliwienie trzeba powiedzieć iż poprzedni własciciel założył najprostszą instalację która może źle działać przy tym przecież dosyć nowoczesnym silniku. Samochód ma dobre wyposażenie ale nie ma ani jednej poduszki powietrznej , duży minus. Brak także kontrolki wlączonych świateł drogowych w tej klasie minus.
~lysek46@wp.pl
Hatchback 2.0 i 16V 126KM 93kW
Mam przyjemność jeździć tym samochodem, co prawda jeszcze nie mam prawa jazdy, ale siedząc obok kierowcy też mogę ocenić ten samochód. Jeśli chodzi o silnik to jest super. Do setki rozpędz się około 9 sekund i jak na taką limuzynę to naprawde dobry wynik. Po za tym wyposażenie też jest bardzo dobre, jeżdżę wersją GLi czyli najlepszą jaka została wyprodukowana i cała dostępna elektryka działa bez jakichkolwiek usterek. Naprawde polecami i...
~tadeusz_krol@op.pl
Hatchback 2.0 i 16V 126KM 93kW
całokształt więcej niż dobrze,ale do doskonałości jeszcze trochę brakuje.Zuwagi na sportowy model GTi wyciszenie w środku nie jest najlepsze.Ogólnie polecam ten typ wszystkim zwłaszcza lubiących ostra jazdę z kapitalnym przyśpieszeniem.
~Konrad
Hatchback 2.0 i 16V 126KM 93kW
Samochod mam od dwóch lat poprzedni wlaściciel go troche zaniedbał ale po kilku popawkach jest w 100% sprawny jakoś jazdy jest bardzo zadawalająca. Jest to samochód ekonomiczny i bardzo użyteczny porpostu takiego samego nigdzie się nie znajdzie polecam wszystkim.
~kresp@o2.pl
Hatchback 2.0 i 16V 126KM 93kW
Najlepsza bryka jaka miałem do tej pory, bezpieczna i wygodna. Szczególnie auta 6-7 letnie maja bardzo dobry stosunek ceny do komfortu i niezawodności. Wczesniej miałem Carinę Xli 1,6 prawie golasa. Bardzo ekonomiczna lecz brakowało mi komfortu. w obecnej wersji 2,0 Gli mam to czego potrzebuję
~Chris
Hatchback 2.0 i 16V 126KM 93kW
Super samochód, jestem pod wrażeniem, mimo że ma już swoje lata. Nic nie trzeszczy, nic nie skrzypi. Następny samochód to będzie na 100% Toyota.

Usterki Toyota Carina V

Toyota Carina V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~marek
Hatchback 2.0 i 16V 126KM 93kW
chyba najlepsze auto jakie miałem ,,tani , szybki,,,i przestronny ,czujnik cofania i CB radio ,,i bez problemu mozna jezdzic gdzie sie chce polecam
~szymek
może nie doskonały bo ma przecież 9 i pół roku ale bardzo dobry
~Mirosław.L
Hatchback 2.0 i 16V 126KM 93kW
Samochód spisuje sie niezle i jest dobry jak na swoje lata i napewno inne samochody z tego rocznika wymiekaja
~Jarecki
Hatchback 2.0 i 16V 126KM 93kW
Gdyby nie wysokie spalanie dałbym 5 ale coś kosztem czegoś - ostatnia rzecz jakiej to auto sie boi to wyprzedzanie
Toyota Carina V Hatchback