Ocena kierowcy - Toyota Carina V Hatchback

CarinaGTI, 20 lat temu
Silnik 2.0 i 16V 126KM 93kW
Rok produkcji 1992
Toyota Carina V Hatchback 2.0 i 16V 126KM 93kW 1992-1997 - Oceń swoje auto
autko bylo jedynie na zamowienie- to jest auto dla mnie!!! Wczesniej ejzdzilem AUDI
silnik jest wysokoobrotowym, fantastycznie zaczyna jezdzic już od 3000-3500obr.min, ma rezerwe mocy przez co ingerencje mechaniczne-np. w głowice służą mu bez trudu
biegi wchodza bez zarzutu jednak poprzedni wlasciciel jezdzil na mineralce :(, po zaklaniu full syntetyka biegi wchodza bez zarzutu i nie ma jak wczesniej efektu zgrzytow
doskonlłe podowjno-wachaczoe zawieszenie przednie,4 amorki gazowe obniżony fabrycznie o -20mm to wszystko sprawioa że autko niczym jak przyklejone wchopdzi w zakrety i pozwala na bezstresowe manewrowanie
jedyny problem w liftabcku z widocznia do tyłu poza tym wyprofilowane fotele sprawiaja ze nawet kierowca 190cm(ja) widzi bez trudu a miejsca za mna jest dla drugiego mnie
wszystko rozplanowane, dostepne i tam gdzie powinno byc, funkcjonalne schowki pod siedzeniami schoweczki itp.
ogrzewanie dziala dobrze, jedyny mały minusik-jak ustawi sie na przednia szybe to ze srodkowych lecui zimne powietrze poza tym leci ciepłe,
oj i tu bardzo duuużo miejsca nawet dla moich 190cm jest sporo miejsca i pod podsudfitka jak i po ustawieniu fotela przedniego z tylu moge s[pokojnie jechac nad morze, miejsca dla pasazera z boku-nogi wyprostowane
podwojen uszczelki wokol drzwi nic nie swiszczy zadnych trzaskajacych plastikow-rewelacja
jak na ,158KM pali srednio okolo 11-12litrow LPG, ceny czesci jak an japonca moglyby byc ciut tansze ale wynika to z dopstepnosci ogolnokrajkowej japonczykow, i najlepsze nic sie nie psuje-mechanik widzi mnie tylko podczas wymian oleju a jezdze juz ho ho ho
bardzo dobra proporcaja ceny do jakości, za rozsadne pieniążki auto o wysokiej jakości i niezawodonosci-TUV,ADAC
juz pisalem powyżej-nic nie trzeszczy, duzy bagaznik(wiecej niz w AUDI A6) miejsca bar5dzo duzo
jak dotad nic