Oceny Toyota Carina V Hatchback 2.0 D 73KM 54kW 1992-1998

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Toyota Carina V Hatchback 2.0 D 73KM 54kW 1992-1998

~spoxerx
Hatchback 2.0 D 73KM 54kW
To auto oczywiście niezawodne ale również oszczędne. Po 260000km, zmieniłem rozrząd, i elektryczny podnośnik do szyby bo skorodował, ale to jedyne co włożyłem do tego auta. Szczerze polecam samochód wszystkim!
~JaCeK
Hatchback 2.0 D 73KM 54kW
Mam carinę 2.0D z 1997r. przejechałem nią ponad 300 000 tys. kilometrów. Bez żadnej usterki. Jestem pełen podziwu dla jakości i żywotności tego niepozornego samochodu. Silnik jest po prostu nie do zajechania. A przy tym komfort jazdy jest dość dobry,bo samochód posiada bardzo dużo miejsca wewnątrz oraz ogromny bagażnik 540l.
~cycekman@interia.pl
Hatchback 2.0 D 73KM 54kW
Oceniam to autko na 5 bo jest naprawdę genialnę i obiecałem sobie że już nigdy nie zamienie japończyka na inny ... Jednak inż. japońscy pod względem motoryzacji są niedoścignieni i wiodą prym w jakości wykonywanych przez siebie atek ... Bardo to doceniam.. może kiedyś polacy coś dobrego wymyślą, miejmy nadzieję...!!!
~endriu
Hatchback 2.0 D 73KM 54kW
Toyoty cariny nie trzeba reklamować ani chwalić TRZEBA JĄ MIEĆ!Polecam jako auto rodzinne dla tych którzy cenią bezawaryjność oraz ekonomiczność.
~Toyociaż
Hatchback 2.0 D 73KM 54kW
dla mnie najważnieszje że zawsze można na nim poleagać i można by zupełnie nic przy nim nie naprawiać, a będzie jeździł:-)
~bodek
Hatchback 2.0 D 73KM 54kW
zadowala przede wszystkim niskie zużycie i wysoki komfort podróżowania

Usterki Toyota Carina V

Toyota Carina V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~D.
Hatchback 2.0 D 73KM 54kW
1-5 5 z dużym, jednak minusem za hałas w środku (już przy ok 120km/h!) i jest to niestety wolne autko
~barc6@wp.pl
Hatchback 2.0 D 73KM 54kW
fajnie pracuje i nie trzeba tyle zmieniac biegow bo jaki mu sie nie wbije bieg to i tak pojedzie :p (Silnik)
~włodek1253
~bles