Ocena kierowcy - Toyota Carina V Kombi

Iras, 15 lat temu
Silnik 1.8 i 16V 107KM 79kW
Rok produkcji 1997
Toyota Carina V Kombi 1.8 i 16V 107KM 79kW 1995-1998 - Oceń swoje auto
Silnik : Bardzo elastyczny i oszczędny.
Ogólnie auto oceniam na bardzo udane, polecam go przede wszystkim jako auto rodzinne z powodu sporej ilości miejsca w środku.Nie polecam go ludziom którzy lubią coś grzebać/naprawiać ponieważ zanudzą sie na śmierć czekając na awarię.Moim następnym autem będzie avensis.
Bardzo fajny silnik, troszkę głośny przy większych prędkościach ale da się znieść. BEZAWARYJNY
Czasami coś skrzypnie ,ale ogólnie dobrze biegi wchodzą lekko.
Auto bardzo dobrze się prowadzi i trzyma drogi.
Troszkę za małe lusterka ale poza tym jest ok.
Wszystko na swoim miejscu nic dodać nic ująć.
w lato chłodzi w zimie grzeje, dość szybko wnętrze się nagrzewa 5 minut jazdy i jest ciepło.
Można w nim robić imprezę, a tak całkiem poważnie miejsca jest bardzo dużo ja mam 192 cm wzrostu i siędzę za kierownicą bardzo swobodnie, z tyłu również ogrom miejsca bardzo rodzinny samochodzik.
Tak jak już wspomniałem troszkę głośny przy wyższych prędkościach ale nie jest źle.
Jestem zachwycony jak na benzynę i silnik 1800 cm3 niesamowicie ekonomiczny samochód. Duży plus dla lan bern czyli ubogą mieszankę na trasie przy równej jeździe 100-110 km/h jest w stanie połakomić sie zaledwie 6,5 litrami benzyny.
Uważam iż na stosunkowo niewielkie pieniądze można nabyć wspaniały rodzinny i niezawodny samochód.
Nie uwzględniając mojej ingerencji w urwanie czegoś to absolutnie nic.
Wymieniłem jedynie chłodnice klimatyzacji ale to z powodu ptaka , który wbijając mi sie dziobem mi ja rozwalił ;) poza tym absolutnie nic.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 i 16V 107KM 79kW [l/100km]

7,2