Ocena kierowcy - Toyota Carina V Kombi

Bartek, 13 lat temu
Silnik 1.8 i 16V 107KM 79kW
Rok produkcji 1996
Toyota Carina V Kombi 1.8 i 16V 107KM 79kW 1995-1998 - Oceń swoje auto
Jak trafisz dobry egzemplarz to będziesz chciał żeby Cię zawieźli nim nawet w \"ostatnią podróż\" :)
Silnik chodzi dość cicho ale nie za cicho dla osób które chcą go posłuchać  Elastyczność na wysokim poziomie 50km/h i 4/5 nie robi na nim wrażenia. Jak się chcę efektywnie przyspieszyć warto skorzystać redukcji wtedy auto przełącza się z „trybu ekonomicznego” i ciągnie do przodu. Ja miałem wersje z gazem BRC z BLOS II gen. – auto miało troszkę mniej siły na nim ale chodziło bez zarzutów
Tu nie ma co się rozwodzić za dużo gdyż wszysko chodzi pięknie bez najmniejszych zgrzytów i płynnie Zestrojona poprawnie!
Dla normalnego poruszania się wzorowy. Przy szybkich łukach troszkę wyjeżdża przodem ale to mogło być spowodowane kiepskim stanem opon z przodu… Zawieszenie Sztywne a zarazem komfortowo resorujące
Poprawna biorąc pod uwagę opinie mojej kobiety która nie czuła auta chyba Dla mnie wszystko super w każdym kierunku Plus za lusterka boczne – w których widać co się dzieje za autem
Tu znów 5-tka Wszystko pod ręką
Tak jakby zimą trochę musiałem poczekać(myślę ze na kombi ok. ale też coś mogło być z termostatem…) ale jak już złapie temp. to grzeje. Klima ziębiła poprawnie . Miałem podgrzewaną przednią szybę. Nie było problemów z parowaniem wnętrza!
Jakby się dało to by było 6-ska Nie raz rozmawiałem z taksówkarzami o Carinie i mówili zawsze ze to super auto dla nich Naprawdę dużo miejsca i z przodu i z tyłu Bagażnik przepastny! 4 osoby + ich bagaże na 1,5 tygodniowe wakacje + koło zapasowe bo gaz w podłodze A do bagażnika jeszcze coś by weszło 
OK. Nic nie skrzypi zawieszenie nie stuka
Tu to jest mistrzostwo świata bo można zrobić 6l(8l gazu) na trasie jak się równo jedzie W mieście spali 8l (10-11l gazu) i tyle jeśli chodzi o spalanie Jeśli chodzi o części to już nie jest tak różowo ale jest to auto które z reguły ciężko zepsuć wiec i części są droższe – nic się nie dzieje przypadkowo :D Trzeba pamiętać o wymianach oleju i pasków i śmigać ile dusza zapragnie
Dość drogie w zakupie porównując do Fiatów Fordów Oplów ale dostaje się w zamian auto które jest niedozajechania
Jak ją miałem wymieniłem gumę przy wahaczu pasek rozrządu klimy i alternatora
Brak!!!!

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 i 16V 107KM 79kW [l/100km]