Ocena kierowcy - Toyota Carina V Kombi

Silnik 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Rok produkcji 1997
Toyota Carina V Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW 1993-1998 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : bardzo dobre
silniczek pięknie brzmi jak v6, szczególnie jak mocniej dodaje się gazu. jest bardzo elastyczny od 1600obr/min przyśpiesza a miałem passata 115km tdi więc wiem co mówie. nie ma szans na przyspieszeniu ale elastyka super.
super. biegi wchodzą jak w ciasto, nie zgrzytają wogóle, czasem trzeba wcisnąć sprzęgło 2 razy wrzucając wsteczny ale to norma a miałem z 20 aut różnych marek
jest niezły ładnie reaguje dobrze można go wyczuś jak na auto rodzinne, gorszy od paska ale dużo tańszy w serwisiw. co wybierze to twoja sprawa. do normalnej eksp. dużo lepszy.
dobra wszysto widzę. lusterka trochę za małe ale znośnie.
super po prostu poezja wszynio pod ręką bez komentarza.
super, układ wewnętrzny działa, może za głośno chodzi dmuchawa za głośno działa ale to pikuś, pan pikuś, klima jest super oczyszcza szyby szybko, uszkodziłem przewód jest huj..o umieszczony za niosko zdecydowanie za nisko, ostrzeegam nie najeżdzać na zaspy przodem.
to nie to co w pasku ale niewiele odbiega roedzina 4 osobowa będzie zadowolona.
wg. mnie jest idealne jeżdziłem autami różnymi rolka 1.3 jest głośniejssza pasek na piompowtryskach głośniejszyno może vectra 1.6 benza jest blisko ale i tak cara wygrywa
O TU TO BĘDZIE MINUS, lubi wypić jak ja a może i lepiej ;-) w mieście odcinki do 10 km duż eśniegi wyszło mi 13,2l spokojnej jazdy do 3 tys./obr. średnio pali mi 10l pół na pół trasa miasto, gdzie pasek palił średnio 8l vectra 7,5 a rolka 7l na maxa średnio oczywiśnie 1.3 88km ( a propo żabka supek autko głupi byłem że sprzedalem)
za te pieniądze 10 tys. co to jest drodzy państwo.
na razie jest super nic tylko ta benza
nic po 3 miechach

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW [l/100km]