Oceny Toyota Carina V Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW 1993-1998

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Toyota Carina V Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW 1993-1998

~Willuwil
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Kupiłem to auto od mojego brata 4 lata temu.On kupił Octavię II. Już po roku powiedział K...a co ja zrobiłem!! Mój wujo zrobił cariną (93r)bez remontu 800 000km i nadal jeździ.Dziś już takich aut nie produkują.Ma u mnie dożywocie!
~Calidris
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Samochód niezawodny, ma same plusy, a minusów tylko kilka. Oto one: - słaby promień skrętu - słaby nawiew bez klimy - ciut za twarde zawieszenie - ciut za słabe wyciszenie - ale jak ktoś chce to może sobie wyciszyć ścianę grodziową silnika - strasznie skrzypi roleta bagażnika w kombi chyba nikt nie znalazł na to patentu
~Paweł
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Tak naprawdę jestem z tego autka bardzo zadowolony, pomimo że jest ono z innej epoki lata 90 to myślę że wiele obecnie produkowanych nie dało by mi tyle przyjemności z jazdy oraz samego posiadania go co Carina. Aczkolwiek trzeba się liczyć że dziesięcioletni samochód swoje przeszedł a niektóre rzeczy ulegają zwyczajnemu zużyciu.
3,8
~el.jot
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Samochód dla rodziny nawet z 3 dzieci. Duży, wygodny dla paażerów i dla kierowcy - lekko sie prowadzi. Moim zdaniem Carina jest mocno niedoceniona=niepopularna, przez co można ją tanio kupić - na prawde warto wydać kilkanaście tysięcy (a czasem nawet tylko kilka tysięcy)i cieszyć sie dużym wygodnym samochodem
~Warszawa-Poznań - 2godziny
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Jezli ktos dba o ten samochod,auto odwdzieczy sie nizawodnoscia. Samochod bardzo praktyczny,duze mozliwosci przewozowe(przestrzen w aucie) radzi sobie z przyczepami.Samochod zawstydzi niejedno audi czy bmw ale jak ktos ostro jezdzi niech bardzo dba o silnik i zawieszenie.
~PA!well
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
powiem tak: gdyby taki samochod bylby jeszcze produkowany kupilbym nowa sztuke bez wahania. A nastepczyni, tj Aveniss, nie podoba mi sie -> no chyba ze ostatnia jej wersja. Ale to cenowy szok, choc jak mowia madrzy ludzie: jakosc musi kosztowac.
~artur08ys@wp.pl
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
fura godna polecenia dla tych ktorzy nie kupuja auta tylko po to aby sasiadom i rodzinie zagrac na gulu bo nowe
~artur08ys@wp.pl
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
dla mnie super.9sek do setki zaskoczylo niejednego w nowej furze.jak na kombi 133koni z 2l silnikiem bez turbo swietny wynik a wszystko dzieki malej masie
~fredek57@op.pl
auto super mam go już 12 lat i chyba się ze mną zestarzeje
~elmateuchci@gmail.com
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Najlepiej obrazują to słowa mechanika "panie, nie sprzedawaj pan tego samochodu, tylko jak trzeba to zainwestuj te parę groszy i jeździj dalej"... sama prawda
Toyota Carina V Kombi