Lista ocen Toyota Carina V (41)

~Konrad
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Aut. servis Toyoty beznadziejny przy samochodach komisowych. Nawet nie sprawdzają poziomu płynów, ale kasują dokładnie. Sporo niedrogich zamienników (jeśli pojawi się potrzeba ;-) ). Komfort jazdy znakomity.
~Der Borusse christoph.pu@usa.net
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
bardzo mi sie podoba (moglby byc tylko troche elastyczniejszy, zeby jechac szybko trzeba ostro przełączać biegi) i to jedyna wada jaką zobaczyłem.
~F.O.U.Z.I.
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Zyczylbym sobie, zeby moje porsche, ktore kupie sobie za 20 lat bylo tak samo niezawodne jak moja "mala" toyotka. A pamiętacie reklamę z gorylem w niemieckiej telewizji? To bylo niesamowite:)
~Dudziniak
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Samochód naprawdę godny polecenia i uwagi. Praktycznie bezawaryjny!!
~Irek Shottas
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Świetne autko, dla niezbyt wymagających, bardzo tanie w utrzymaniu, Jak ktoś nie jeździ często to to autko dla niego.
~Paweł
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Jak ktoś pisał "można się w chowanego bawić". 5 osób + full bagażu, trasa sopot <-> szczecin tego samego dnia i nikt nie narzekał;-) (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~tbmorawa@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
przy ruszaniu z jedynki czasem nieprzyjemnie zgrzyta sprzęgło... ale ten typ tak ma i nic więcej się nie dzieje (Skrzynia biegów)
~marek
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
po 18 latach zycia i 10 u mnie korozja drzwi, przewodów hamulcowych,progów, tylnych błotników
~karus
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Standardem jest to że środkiem leci orzeźwiające zimne powietrze zimą, zamiast ciepłego (Wentylacja i ogrzewanie)

Usterki Toyota Carina V

Toyota Carina V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~PABLO
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Rewelacyjne auto za śmieszne pieniądze, bardzo przestronne, wygodne, ekonomiczne, a jakość zastosowanego materiału REWELACYJNA!!!. Doskonałe auto dla rodziny. Jeżeli ktoś się zastanawia nad kupnem kilkuletniego bublu a kilkunastu letniego super autka to jak wsiądzie do obu będzie wiedział wszystko tylko z Toyotki już nie wysiądzie ;) ino nią ODJEDZIE!!!. Wielkie brawa dla producentów NAJLEPSZE AUTO W SWOJEJ KLASIE ;)!!!.