Oceny Toyota Carina V Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW 1992-1995

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Toyota Carina V Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW 1992-1995

~masterlink
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Polecam warto kupic zadbany egzemplarz ale nie w Sedanie bo pakownosc jest srednia niestety ale Toja Carina w kombi z klima i poduszkami i z silnikiem 2.0 z gazem zakladanym przez siebie albo diesla TD
~PABLO
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Rewelacyjne auto za śmieszne pieniądze, bardzo przestronne, wygodne, ekonomiczne, a jakość zastosowanego materiału REWELACYJNA!!!. Doskonałe auto dla rodziny. Jeżeli ktoś się zastanawia nad kupnem kilkuletniego bublu a kilkunastu letniego super autka to jak wsiądzie do obu będzie wiedział wszystko tylko z Toyotki już nie wysiądzie ;) ino nią ODJEDZIE!!!. Wielkie brawa dla producentów NAJLEPSZE AUTO W SWOJEJ KLASIE ;)!!!.
~Szeregowy_Równoległy
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Samochód ma drobne, bardzo drobne wady, ale jak na ten rocznik, ten przebieg i pieniążki, za które go kupiłem to ciężko mi sobie wyobrazić cokolwiek lepszego. Ciężko mi nawet wymyślić coś porównywalnego:)
~leon@gankiewicz.net
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Samochód niezawodny,dobrze się prowadzi,wygodny.Przy tym przebiegu silnik spisuje się znakomicie.Wymieniałem 2 razy drążek stab. tył, 1 raz klocki hamulcowe,2-gi raz kpl. opon(staram sie jeżdzić ekonomicznie).Okresowo olej,filtry,świece.Marka i model-godne polecenia.
~Łukasz z Lublina.
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
samochodzik bardzo dobrze sprawdza sie na naszych drogach jest ergonomiczny,pojemny polecam wybierałem pomiedzy AUDI 80 (B3) a własnie TOYOTĄ CARINĄ i to był dobry wybór,wiec plecam ten samochód wszystkim szukajacym taniego,ładnego,bezawaryjnego autka Łukasz z Lublina.
~Irek Shottas
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Świetne autko, dla niezbyt wymagających, bardzo tanie w utrzymaniu, Jak ktoś nie jeździ często to to autko dla niego.

Usterki Toyota Carina V

Toyota Carina V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~tomekkzdw
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Samochód ogólnie sprawuje się dobrze, silnik znakomity, chociaż szkoda, że nie jest to 2.0, niewiele większe spalanie a jednak większa moc.
~Użytkownik Cariny E - zadowolony
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Auto komfortowe, bezawaryjne o ponadczasowej i pieknej sylwetce. Szkoda ze juz za 1,5 roku sie z nia rozstane (do 10 lat ma sens AC)
~Marcin
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Ogromny badażnik - sedan. Duża wygodna kabina. Siedzenia - w sumie modły by być wygodniejsze. Niezawodność.
4,1
~tadeusz
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Drugi właściciel, przejechałem 180000 km bez awarii na trasie jesrem bardzo zadowolony z posiadania auta marki TOYOTA.
Toyota Carina V Sedan