Oceny Toyota Celica V Coupe 1.6 i 105KM 77kW 1989-1994

Toyota Celica V Coupe 1.6 i 105KM 77kW 1989-1994 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Celica V Coupe 1.6 i 105KM 77kW 1989-1994

~Adi
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Celica jest moim pierwszym samochodem, kupiłem go za własne pieniądze razem z bratem. Auto dopieszczamy, remontujemy, ogólnie mówiąc ładujemy w niego nasz budżet ;) Samochód może i nie jest idealny, ale jak na pierwszy samochód gorąco polecam - nie jest za słaby, nie jest też za mocny... jedyne co mi przeszkadza to to, że samochód jest już wiekowy. Poza tym, Toyotę kupiliśmy w niezbyt dobrym stanie, poprzedni właściciel podobno ją katował. Od...
~Michał
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Wspaniale auto, ponadczasowy wygląd, nie jestem obiektywny bo to moje marzenie z dzieciństwa które się spełniło (choć zdecydowanie marzyło mi się 2.0 pod maska) ale mam je już 4 lata i jestem bardzo zadowolony. Przejechalem nim 73k km i jeszcze będę następne pokonywał póki nie przyjdzie czas na cos większego :)
4,1
~celica sti
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Kocham to auto, ponadczasowy design trafia i do mnie, pod tym wzgledem naprawde auto mi sie podoba, przyciaga uwage, a bardziej odwarzni podchodza i pytaja o nie :) oczywiscie nie mam tego na codzien. Pare razy sie zdazylo. Ale prawde mowiac bardzo malo aut wzbudza takie emocje ze trzeba o nie zapytac :). Do tego bezawaryjny. 1.6sti demonem predkosci nie jest, dlatego zachecalbym do przemyslenia opcji 2.0 150km
~Denny92
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Auto jest super! Polecam wszystkim osobom które kochają samochody, i bedą o nią dbały ;P Nie polecam małolatom z ADHD!!! Którzy tylko chcieli by cisnąć do dechy!!! To auto jest ponad przeciętne i nie zamieniłbym go na żadne inne... Pozdrawiam
~KRIS 84
~drassari
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
liczy się jednak całość, wiem ze ma tylko te sto parę koni, ale jednak to celica- niebieski i niebiański samochód, solidny i bezpieczny w zderzeniach, hamulce słabe to prawda ale przy wymianie tarcz lepiej wymienic je na nawiercane, no i na konie zawieszenie na gazowych amorkach KYB lepiej się prowadzi i nie tak się przechyla
~3eci@vp.pl
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Nie przecietny wyglad, ktory zawsze zwraca uwage, do tego autko sie nie starzeje tak wygladowo jak i cenowo. Niezawodne, piekne, w wersji 2.0 lub Turbo piekielnie szybkie. Niepowtarzalna stylistyka, japonska niezawodnosc i w wersji ST-i ekonomia. Czego chciec wiecej?
~bordag
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Jest to świetne auto, wygodne,o pięknej lini, nigdy się nie zestarzeje. A przy zamontowaniu gazu bardzo oszczędne. Po prostu cudo. Na zakrętach nie musisz nogi z gazu ściągać-auto jest przyklejone. Polecam wszystkim zainteresowanym, pod warunkiem,że wcześniej nikt niekompetentny w nim nie grzebał.
~Greg
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Samochód jest rewelacyjny! Ale tylko jeśli dobrze utrzymany, serwisowany i najlepiej bezwypadkowy. Wtedy jest nie da zajeżdżenia, nawet do 300 tyś wytrzyma. Bardzo przyjemnie się jeździ, no i zwraca uwagę :)
~marcopol1
wsiadłem się tylko przejechać,,i tak jeżdrzę przez 7 lat