Ocena kierowcy - Toyota Celica VI Coupe

Pilek01, 16 lat temu
Silnik 1.8 i 16V 116KM 85kW
Rok produkcji 1999
Toyota Celica VI Coupe 1.8 i 16V 116KM 85kW 1993-1999 - Oceń swoje auto
Celica jest samochodem wyjątkowym, bardzo rzadko spotykane. Jak dla mnie to lepszego samochodu nie ma!prowadzi się idealnie, super satysfakcja z jazdy, aż nie chce sie z auta wychodzić :P Mam 1.8L 116KM z małą masą samochodu te parę kucyków naprawdę daje rade :) ale polecam każdemu jak już to wersję GT 2L 175KM.
silnik nie do zajechania, bardzo dobrze chodzi, wkręca się szybko na obroty, poprostu cudo :)
skrzynia jest idealna, każda osoba która jechała moją celicą jest zaskoczona jak skrzynia dobrze chodzi, bardzo sztywna i super sie biegi przełancza, jedyny minus to to że niekiedy wsteczny nie chce wejść
wzorowy!!! auto prowadzi się super, a szczególnie na zakrętach.
z przodu bardzo dobra widoczność, z tyłu trochę mala szyba, ale widać wszystko dobrze :)
nie widziałem lepiej zrobionej deski rozdzielczej w żadnym innym samochodzie, wszystko tam gdzie ma być, ułożone idealnie dla kierowcy.
chodzi bez zarzutów
jest to auto sportowe i przestrzeń jest bardzo dobra, ale osobom powyżej 195 cm wzrostu nie polecam.
jest ok, przy większych prędkościach silnik może trochę denerwować na dalszą trase.
około 10 litrów na 100 km.
za tą cene nie kupicie lepszego samochodu! :)
zepsuła mi się zapalniczka nic więcej :)
auto po prostu niezawodne
Toyota Celica VI Coupe