Ocena kierowcy - Toyota Corolla IX (E12) Hatchback

morekello@onet.eu, 13 lat temu
Silnik 1.8 i 16V T-Sport 192KM 141kW
Rok produkcji 2002
Toyota Corolla IX (E12) Hatchback 1.8 i 16V T-Sport 192KM 141kW 2001-2009 - Oceń swoje auto
Silnik : tak naprawde cały samochód ale silnik to torpeda alebo Japończyk z zakładu poprawczego po kokcie albo innym g....e cos niesamowitego (bez urazy dla Japonczyków po poprawczku )
Samochód swietny na codzien i do pracy i na tor w weekendy naprawde polecam to auto wszystim bardzo polecam młodym osobą które wiedzą o co kaman z taka mocą i patrafia naprawde zachować zimną krew jesli nie potrafisz długo samochód nie pociągnie . sportowe sprzegło nie wolno na pólsprzegle jeżdzić !!! ani na zimnym silniku cisnać nie wiadomo jak poczekać az sie rozgrzeje i dopiero gaz gaz gaz . polecam polecam ja planuje jeszcze pojeżdić z 4 lata a potem kupic nowy silnik i dalej jezdzic bo czego chciec wiecej w tym samochodzie , może reklamy ale teraz to juz po ptokach
Silnik naprawde bardzo dobry pieknie wkreca sie na obroty i płynnie przyspiesza na każdym biegu ale zycie w tym samochodzie zaczyna sie od 6 tyś obrotów
Skrzynia jak na sportowe autko bardzo ale to bardzo dobra Ciezko wchodzą biegi ale bez przesady nie polecam próbować paluszkiem jak to sie mówi lepiej łapa na drązek i dopiero :) next gear
samochodzik bardzo dobrze sie trzyma drogi lecz ta moc i troche piachu lub innego syfu i uwazajcie bo moze być cos czego sie nie spodzeiwacie
uważam , ze na taki samochód jest dobrze do tyłu widać na boki tez , przed siebie tez wiec ok
ciezko pisać jak dla mnie jest wszystko ok
szybko sie nagrzewa i dobrze pracuje czego chcieć wiecej naprawde super
Mam 187 cm i naprawde czuje sie bardzo dobrze a za moim siedzieniem jak sam usadłem to spokojnie 150 km przejechał bym bez narzekania wiec pozory mylą małe z zewnatrz ale wielkie w srodku naprawde
czy w 192 konnym motorze chodzi o to by było cicho NIE wiec jak dlamnie jest super fajnie mruczy i nie jest to uciązliwe
tu to jak kazdy japoniec nie za dobrze przeglądy kosztuja swoje czesci też UWAGA na SPRZĘGŁO!! wiec tylko 4 ale warto :)
warta swej ceny naprawde bo mało samochodów daje taki usmiech na twarzy
Japończyk czy to nie mówi samo za siebie dbasz to masz nie dbasz przegrasz proste
wszystko ok ok i niech tak zostanie poprostu nic nic nic jest bosko

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 i 16V T-Sport 192KM 141kW [l/100km]

10,2