Lista ocen Toyota Corolla IX (E12) Kombi (95) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 86 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawel
Kombi 2.0 D-4D 90KM 66kW
Nic się nie zepsuło. Mam ten samochód od 2-ch lat i nic sie nie zepsuło. Przejechałem nim ponad 60kkm i tylko paliwo leje i zmieniam olej. Wysiadł akumulator - oryginalny Panasonic \"Made in Japan\" ale miał juz 9 lat. Poza tym wszystko długowieczne.
~baroszBlin
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Dwukrotna usterka filtru oleju, za każdym razem laweta. Za pierwszym tazem na gwarancji, za drugim razem ... nie było tanio. No i mam wrażenie, że servis (w Wa-wie, nazwa firmy na Chodz...) przy okazji naciągął mnie na wymianię pompy \"czegoś tam\".
~chomik
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
tylna belka problemy ze ścinaniem opon nie usunięta usterka, silnik walnie sporadyczne jakby ktoś młotem uderzał po ruszeniu ustępowało, skrzynia biegów po 80tys wymiana, łożyska, tarcze po 50tys pożniej po 80tys po 110ty zawieszenie naprawa 3tys
~ouragan
Kombi 1.4 i 16V 97KM 71kW
Kompletne nic - po 220 kkm sprzęgło, zawiecha, elektryka czy silnik jak z fabryki - Łańcuch w silniku i proste vvti bez ciśnięcia na moc . Buda poza nalotem też się trzyma. Aaaa. Zbiornika paliwa wymieniony bo brała się za niego ruda.
~mamin
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Jeździłem służbowymi toyotami, więc były mocno ekspoatowane. Pamiętam, że były jakieś problemy z abs w wersji kombi i z silnikiem (brał olej) w hatchbacku. Do tego w hatchbacku popsuły się biegi i ciężko wchodziły.
~realface@o2.pl
Kombi 2.0 D-4D 90KM 66kW
Nic poważnego, czeka mnie niedługo terminowa wymiana rozrządu( pasek), będę dalej wymieniał olej i jeździł tak jak poprzednimi toyotami, nie trzeba się nimi było szczególnie opiekować, trzeba tylko pilnować przeglądów i jeździć
~Gruby Paul
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Bardzo kiepski. Po 80\'000km zwaliły się panewki przed 4tym cylindrem, wcześniej zwaliła się pompka od wspomagania. Niestey wszystko już po zakończeniu gwarancji. Nie po to kupiłem toyotę aby mieć problemy jak z polonezem.
~Piotr
Kombi 1.4 i 16V 97KM 71kW
zbiornik paliwa.Po 7 latach straszna korozja!!!Do wymiany!Tylko w Polsce dostępny w serwisach ASO -koszt od 1900-2200 brutto.(za kawałek blachy)Na wolnym rynku-brak.Chyba ,że używany, czytaj szroty.
~skorpion@konto.pl
Kombi 1.4 i 16V 97KM 71kW
samochód nigdy nie popsuł się w ten sposób że został unieruchomiony. Wcześniej usterki sygnalizowane są lampką kontrolną silnika. Szkoda tylko że każdorazowo trzeba jechać do serwisu, aby odczytać kod usterki.

Toyota Corolla IX (E12) – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~krzysiek7216
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Jedna poważna usterka to uszkodzenie cewki. Ale dało się dojechać do domu na jednym cylindrze 5 km, a na drugi dzień do warsztatu 18 km. Więc raczej nie zawodzi.
Toyota Corolla IX (E12) Kombi