Ocena kierowcy - Toyota Corolla VI Sedan

Janusz, 20 lat temu
Rok produkcji 1988
Toyota Corolla VI Sedan 1.6 90KM 66kW 1987-1989 - Oceń swoje auto
Ogólnie moja Karolcia ma duży przebieg i parę latek na koncie. Mam ja od pół roku i zrobiłem 6,500 km. Nie bierze wogóle (!!!) oleju, dolewam tylko benzyny i jeżdżę. Samochód jak pisałem bardzo dynamiczny. Taki silnik w tym maleństwie pozwala na uzyskanie bardzo zadowalających wyników na trasie. Wymieniłem dotychczas tylko tłumik środkowy bo przyszedł już na niego czas:-) Dwa minusy to ceny części i ogólnie sposób ogrzewania auta. Polecam samochód wszystkim tym, którzy nie mają wystarczającj gotówki na zakup nowego samochodu.
Bardzo dynamiczny i cichy silnik. Nic dodać, nic ująć - dla mnie bomba.
Wszystko jak najbardziej OK, może żadnych rewelacji ale ogólnie jak najbardziej na plus:-)
Tak sobie, trzyma sie dobrze drogi jednak stosunkowo niska waga i niewielkie rozmiary na naszych drogach i koleinach dają się mocno we znaki:-)
Z każdej strony wszystko jak na dłoni.
Bez żadnych uwag.
Auto bardzo podatne na nagrzewanie się latem. Ogólnie powiem, że zbyt ciepłe latem - za chłodne zimą. Nie znaczy to, że ogrzewanie jest słabe - raczej obieg powietrza nieciekawy:-)
Zero zastrzeżeń. Z tyłu, z przodu - bardzo dużo miejsca biorąc pod uwagę wielkość samochodu.
Bez zastrzeżeń.
Jeżdżę dość dynamicznie i często naciskam na pedał gazu. Spalanie od 6,4 do 8,7 l/100km. Wszystko zależy od sposobu jazdy.
Nidgy wcześniej nie miałem japończyka - teraz nie chcę innego:-)
Dla mnie na razie dokosnale:-)
Toyota Corolla VI Sedan