Lista ocen Toyota Corolla VII Hatchback (70) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 111 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek ozeo1@wp.pl
Hatchback 1.3 88KM 65kW
Zapłaciłem 8 tyś zł za niezawodne auto z ABS-em, dwoma airbagami, elektryką, wspomaganiem i alarmem. To dobra cena, i na pewno nie będę miał problemu ze sprzedażą
~malutki_18@wp.pl
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
ceny nowych egzemplarzy są odrobine za wysokie( dośc ubogie wyposażenie ),używane również nie należą do tanich.Ale nie ma sie czemu dziwić,inwestycja z całą pewnością okaże sie pewna
~erokat
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
Kupiłem jak w 2009 za 2000zł i oprócz lakiernika i nowego akumulatora nic w nią nie włożyłem. Sprzedałem za 4000tys. Chyba dobrze, nie?
~TomaszB
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Uważam że cena tego auta do jakości i wyposażenia jest super. Naprawdę polecam, myślę że ani Golfa Ani Polo nie kupi się w takiej cenie z takim wyposażeniem.
~kalwara0@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
ja za swoje auto łącznie z kosztami przejejestrowania, akcyzy itp zapłaciłam 6500zł więc nie są to duże koszty a mam jak do tej pory niezawodny samochód
~Mario
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Cena w porównaniu do innych aut z tego samego segmentu jest troszeczkę wyższa,aczkolwiek sądze iż jest zdecydowanie warta tych pięniędzy!!!
~nosis
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
Polecam autko kilkuletnie trzyma cene ale niewielki wkład finansowy da bezpieczeństwo i komfort tego, ze nie bedzie sie później do niego dopłacało
~Marchewa
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
:-D z LPG chodzi bdb.Przejechałem nim 120tyś.km w tym 42tyś.km po Europie i jest naprawdę dobrze.To auto 14 letnie! :-D
~Gotik
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
mam 10 letnie auto, diesla, zapłaciłem tyle co za benzyniaka pancerwagona III generacji w tym samym wieku - nie ma co porównywać :-)))
~Malina
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
za te pieniądze jest to chyba najlepsza propozycja na rynku (szkoda tylko że nie ma trzydrzwiówki z silnikiem 1.6)
Toyota Corolla VII Hatchback