Ocena kierowcy - Toyota Corolla VII Hatchback

rogu22@poczta.onet.pl, 15 lat temu
Silnik 1.6 i 16V GLi 114KM 84kW
Rok produkcji 1996
Toyota Corolla VII Hatchback 1.6 i 16V GLi 114KM 84kW 1995-1997 - Oceń swoje auto
Silnik : silnik na benzynie jest na prawdę dynamiczny, aczkolwiek EVO to to nie jest :)
Zawieszenie : stuki w tylnym zawieszeniu
Silnik : bierze olej
Inne : nie ma
Autko, które posidam ma na prawdę dobre wyposażenie: 2x airbag, elektryczny szyberdach, klimatyzacja, elektryczne szyby, elektryczne lusterka, wskaźnik naładowania akumulatora, itd.. Jeżeli chodzi o silnik to jest on naprawdę wytrzymały. Samochód ma przejechane w tej chwili około 300 000 (nie wiem czy nie był kręcony) i jest eksploatowany dosyć intensywnie. Robię nim tygodniowo około 900km i uwierzcie mi, że nie jeżdżę jak emeryt. Redukcja na 3 przy 120km/h to u mnie normalka przy wyprzedzaniu a i 6000rpm jest zjawiskiem częstym. Jedyną wadą jest częste dolewanie oleju (jakieś 200ml na tydzień). O zawieszeniu mogę powiedzieć, że jest baaardzo twarde i niskie ale to niestety nie jest zawieszenie seryjne. Nie ma praktycznie \"policjanta\" o którego bym nie zahaczył podwoziem ale za to w poślizgi wchodzi pod pełną kontrolą. Gorąco polecam to autko dla młodych!!!

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V GLi 114KM 84kW [l/100km]

10,3