Ocena kierowcy - Toyota Corolla VII Sedan

adidas69@tlen.pl, 16 lat temu
Silnik 2.0 D 72KM 53kW
Rok produkcji 1994
Toyota Corolla VII Sedan 2.0 D 72KM 53kW 1991-1997 - Oceń swoje auto
samochód zasługuje na doskonałą opinię za swoją niezawodność, niskie zużycie paliwa i komfort jaki oferuje
trochę denerwujący klekot, ale można się przyzwyczaić. za to bardzo dobra elastyczność
czasem jest problem z wrzuceniem wstecznego, ale poza tym rewelacja
dobrze wyważona proporcja między wygodą i pewnością prowadenia
mam wersję liftback, więc widoczność do tyłu jest dosyć ograniczona. poza tym bez zarzutu.
dużo miejsca, sporo schowków, wszystko zorganizowane pomysłowo
coś mi się nie podoba z nawiewem na szybę od strony pasażera, ale może w moim egzemplarzu coś się stało..poza tym bardzo dobrze, zwłaszcza podoba mi się pomysł, ze zawsze leci powietrze z bocznych nawiewów.
jak na samochód klasy C jest bardzo dobrze. swobodnie może podrózowac 5 osób, a do tego bagażnik ma 400l. żyć nie umierać :)
odglosy silnika mogłyby być nieco mniej słyszalne
jako że jest to diesel, to na paliwo nie mogę narzekać. w trasie ok. 4,5l przy spokojniejszej jeździe (80-90km/h), w mieście maksymalnie wyszło mi 7,2l przy dosyć szalonej jeździe i czestych wypadach na zimnym silniku, gdzie auto pali wiecej. nie wiem jak z naprawami, bo po 15 tys. które przejechalem jeszcze nic nie musiałem naprawiać. dopiero przymierzam się do wymian filtrów
toyoty sa dość drogie, ale płaci się za wysoka jaość
jest kilka usterek, ale widać, że to robota mechanika, który zajmował się samochodem zanim go kupiłem
żadnych poważnych usterek, wszystko działa idealnie
Toyota Corolla VII Sedan