Ocena kierowcy - Toyota Corolla VIII Kombi

tefio, 17 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 108KM 79kW
Rok produkcji 1998
Toyota Corolla VIII Kombi 1.6 i 16V 108KM 79kW 1997-2002 - Oceń swoje auto
ogolnie to podoba mi sie ten samochod, to kombi wiec porecznosc to odgrywa duza role. Dlugo szukalem auta, trafilem dobrze a ze spalanie troche duze? cos za cos. polecam corolle tym ktorzy licza na niezawodnosc i nie chca autem poszpanowac, ot TOYOTA!!!!
posiadam corolle w wersji kombi i musze przyznac autko dobrze radzi sobie z przyspieszeniem, kultura pracy jest tu w porzo.
skrzynia biegow pracuje bardzo dobrze, nic nie chaczy, nic nie stuka. ok!
zadnych stukow, pukow, dobrze sie trzyma drogi, jest nizszy niz niektore auta niemieckie przez to lepiej sie prowadzi.
dla mnie rewelacja, tylko na poczatku mialem wrazenie ze jak cofam to juz dosyc a tu mozna i mozna-jezdzilem wczesniej fiesta
wszystko na swoim miejscu, nic nie trzeba szukac, ok!
nie mam zastrzezenien, wersja z klima, zdaje egzamin.
mysle ze nie ma co narzekac, z przodu nawet wysoki kierowca nie zaczepi glowa w podsufitke, z tylu tez nie mam uwag, dwie osoby na trase spoko, trzy juz ciut ciasniej, ale da sie wytrzymac.
dla mnie moze byc, dodam ze moja fiesta to byl diesel wiec czepianie sie ze jest glosno nic nie da, jest ok.
tu juz bedzie gorzej, chyba zaloze gaz bo moj budzet nie wytrzyma dlugo takich wydatkow, powiem tak 12l to miasto, na trasie 7-8l zalezy jak sie jedzie, to duzo, no ale to w koncu 110KM
za cene 12,500 moglbym miec golfa III, ale to wszyscy maja, Toyota to orginalny samochod, mam nadzieje ze posluzy mi dlugo.
mam ja od listopada 06r, na razie tylko drobne usterki, przekaznik do pompki paliwa cos sie zacina, czasem nie odpali i trzeba go ruszyc mysle ze to wina stykow, czesto niedzialajacy klakson i rolka od napinania pasow padla!
odpukac trzy razy, na razie lux

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 108KM 79kW [l/100km]

9,3