Lista ocen Toyota Corolla X Sedan (75) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 78 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawel 1985
Sedan 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
Kupiony w listopadzie 2012r. w programie aut uzywanych Toyota za 31700zl dzisiaj warty ok. 22000zl (propozycja handlarza) - auto przez piec lat stracilo niecale 10k zlotych - rewelacja..
~majk
Sedan 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Jako nowy bym nie wiem czy bym kupił, jako używany też drogi, ale trzyma wartość i się nie psuje. Już się pojawiają zapytania, kiedy sprzedaję. To też ważne, żeby za dobrą kasę sprzedać bez czekania.
~wuwu
Sedan 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
Stosunek jakosci do ceny? REWELACJA. Wiadomo ze nie jest to najlepszy samochod na swiecie, ale biorac pod uwage taki sprzet za te pieniadze to szczerze mysle ze nie ma lepszego wyboru.
~x-man
Sedan 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Nie wiem czy jest jakiś wóz idealny w tej kategorii. Drogi w zakupie, ale trzyma cenę i się nie psuje. Już mnie pytają, kiedy sprzedaję, więc z tym też nie będzie problemów.
~sify
Sedan 1.4 D-4D 90KM 66kW
samochód potwierdza przyjętą opinię marki, a do tego są okresy kiedy toyotę można kupić znacznie poniżej modeli kia czy skoda z porównwalnym silnikiem i wyposażeniem!
~Pablo
Sedan 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
powiem szczerze że za tą cenę powinno być trochę lepiej mnie najgorzej denerwuje ta trzeszcząca deska za dużo jest twardego plastiku myślę,że w wyższych modelach jest lepiej.
~sub12
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
bez rewelacji, bardzo ciężkie negocjacje przy zakupie auta w salonie ,a jedyne atuty to możliwość doposażenia auta w dodatkowe akcesoria za niewielkie pieniądze.
~karolcia20
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Na razie jestem zadowolony, jak każdy chciał bym więcej bajerów, ale auto po prostu spełnia moje minimalne oczekiwania. Trochę dziwi brak ESP.
~Piotrek
Sedan 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
Kupując za 56 tyś. Toyote Corollę liczyłem sie z tym, że dostanę święty spokój i kupę twardych, trzeszczących plastików. Swoje zadania wypełnia dzielnie.

Usterki Toyota Corolla X

Toyota Corolla X – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~misza
Sedan 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Dość drogie auto w zakupie zwłaszcza w najwyższej opcji wyposażenia, ale też trzyma wartość. analogicznie dużo mniej straciłem niż w przypadku Opla Astry.
Toyota Corolla X Sedan