Ocena kierowcy - Toyota Corolla X Sedan

Paweł, 7 lat temu
Silnik 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Rok produkcji 2007
Toyota Corolla X Sedan 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW 2007-2010 - Oceń swoje auto
Ocenę wystawiam pół roku po sprzedaży Crolki. Było to piąte auto, które miałem, a dziewiąte które na codzień jeździłem. Najbogatsza wersja wyposażenia Prestige ksenony, klimat rolnik i inne ****rel. Przez trzy lata użytkowania aut mnie ani razu nie zawiodło, może miał wpływ fakt, że wyprodukowane było w Japonii. Stylistyka rzecz gustu jednemu podoba się Kasia drugiemu Marysia, Corolla raczej nie powodowała mocniejszego bicia serca. Auto sprawdziło się w roli rodzinnego dla rodziny 2+2. Silnik 1.6 124 KM bezproblemowo radzil sobie z gabarytami auta, a przy tym wykazywal się rozsądnym apetytem na paliwo. Obecnie też jeżdżę Toyota - Avensis i na jej tle Corolla pod wzgledem niezawodności biła na głowę. Polecam auto dla kogoś kto potrzebuje auta do bezproblemowegi przemieszczania się, poszanowania raczej nim się nie da :-).
Praktycznie bezobslugowa jednostka, systematyczna wymiana oleju w rozsądnych interwalach zapewnia bezawaryjne użytkowanie.
Płynna zmiana, żadnych zgrzyt.
Nie jest przeznaczony do sportowego stylu jazdy, raczej zapewniał kanapowe przemieszczanie się.
Czujniki cofania bardzo pomagają użytkowanie.
Jak na auto segmentu kompakt ilość miejsca dla kierowcy i pasażerów zapewnia komfortową podróż
Spalanie na przyzwoitym poziomie, a bezawaryjnie nie nadszarpuje domowego budżetu.
Auto na tle innych kompaktów jest dość drogie, ale trzyma wartość . Jeżdżę samochodami max 3 lata i na Corolla najmniej straciłem.
Toyota :-)
Brak