Oceny Toyota FJ Cruiser 4.0 239KM 176kW 2007-2013

Toyota FJ Cruiser 4.0 239KM 176kW 2007-2013 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota FJ Cruiser 4.0 239KM 176kW 2007-2013

~Piciu
Terenowy 4.0 239KM 176kW
Nietypowy wygląd - wg mnie wielu osobom się podoba. Dziewczyny lubią to auto - nie wiem dlaczego. Mega frajda z jazdy. Super w terenie (szczególnie po liftach i zmianach opon. Mam wersję ze sporymi przeróbkami przez pop właściciela. Wg mnei najlepsze auto jakim jeździłem. Już sama jazda sprawia zadowolenia. Fajny na wyprawy. Bardzo pakowny. Bezawaryjny praktycznie. Ludzie robią nim po 700.000 1.000.000 km. Bardzo duże wsparcie społeczności...
~tel 609602799
Terenowy 4.0 239KM 176kW
przy moim aktywnym stylu życia(żeglarstwo,szybownictwo,narty,praca 40 km od domu co wiąże się z codziennymi dojazdami w różnych warunkach piękną drogą na mierzeję wiślaną) nie widzę nic lepszego.Kusi mnie tylko ISF lub 911 ale nie są takie praktyczne.
~Boe
Terenowy 4.0 239KM 176kW
Naprawde dobry samochod. Jedna wada to to ze zwraca na siebie uwage. Moze dla niektorych to zaleta. Mnie troche juz zmeczylo to ze co drugie 3 tankowanie zawsze ktos podejdzie i chce ogladac samochod. Czasami chce sie po prostu zatankowac i pojechac ;-).
Terenowy 4.0 239KM 176kW
Auto z charakterem, duza moc, brzydkie na pierwszy rzut oka a tak naprawde piekne !!! Brak agresji w liniach, raczej sympatyczny wyglad i wzbudzajacy usmiech ! Prawdziwe auto terenowe z wystarczajacym wyposazeniem na kazde warunki !!!
~pesaq@sbcglobal.net
Terenowy 4.0 239KM 176kW
auto godne uwagi dla ludzi z zapedami off-road lub prowadzacymi aktywny tryb zycia ,klopotliwe nieco dla dosiadajacych lub wysiadajacych pasazerow z tylu /mimo ze posiada czworo drzwi/przestrzen bagaznika jest OK + dach . mozliwosci holowania dosc wysokie ok 2500 kg. bardzo zaawansowana technologia napedow /w zaleznosci od modelu/ ogolnie dla wariatow z wyobraznia ,sa w stanie zrobic z nim wszystko !
~Jarek
Terenowy 4.0 239KM 176kW
Piękne auto o kanciastych kształtach, nieprzeciętnych możliwościach i ponadprzeciętnych osiągach.
~cronos
Terenowy 4.0 239KM 176kW
Dla mnie rewelacja. Dobra terenówka za rozsądne pieniądze. Bardzo oryginalny i niepowtarzalny kształt. Ten samochód albo się podoba, albo nie.
~Dzida
Terenowy 4.0 239KM 176kW
rewelacja-samochod z przeznaczeniem dla mlodych ludzi, ktorzy lubia spedzac aktywnie czas
~Zibi
Terenowy 4.0 239KM 176kW
Pracuje super! W poprzednim samochodzie, Nissanie Murano bylem zachwycony praca skrzyni biegow (nietypowa konstrukcja), ale ta w FJ jest rowniez super. (Skrzynia biegów)
~Marek
Terenowy 4.0 239KM 176kW
naprawdę rewelacja za te pieniądze