Ocena kierowcy - Toyota FJ Cruiser

pesaq@sbcglobal.net, 16 lat temu
Rok produkcji 2007
Toyota FJ Cruiser 4.0 239KM 176kW 2007-2013 - Oceń swoje auto
auto godne uwagi dla ludzi z zapedami off-road lub prowadzacymi aktywny tryb zycia ,klopotliwe nieco dla dosiadajacych lub wysiadajacych pasazerow z tylu /mimo ze posiada czworo drzwi/przestrzen bagaznika jest OK + dach . mozliwosci holowania dosc wysokie ok 2500 kg. bardzo zaawansowana technologia napedow /w zaleznosci od modelu/ ogolnie dla wariatow z wyobraznia ,sa w stanie zrobic z nim wszystko !
nic nie moge dotychczas zarzucic
moja jest automatyczna ,ale w teren ???? ponoc manualna jest lepsza /sa takie opcje/
bardzo zaawansowany technologicznie uklad napedowy , polecam: www.toyota.com
kwestia przyzwyczajenia ,po przesiadce z auta osobowego moze byc klopotliwa ,ja jezdze drugim auten bez tylnych szyb ,wiec jest wystarczajaca ,frontowa widocznosc jest bardzo dobra.
niejesty to nie auto typu limuzyna ,ale porownywac nawet nie mozna do Jeep wrangler , jest duzo lepsza ,cadilac , lexus ,acura, bmw ,beda ladniejsze w srodku ,ale ich mozliwosci w terenie nie sa w stanie sprostac FJ CRUISER
nie mam zastrzezen aczkolwiek pasazerom z tylnej kanapy moze brakowac otwieranych szyb ,jednak przednie sa wystarczajaco dlugie by drugi rzad mial rozwiane wlosy ,nikt sie nie zagotuje klimatyzacja jest w standarcie.
jest bardzo dobra.
powtarzam nie jest to limuzyna ,auto nie jest glosne ,aczkolwiek slychac mruczenie niedzwiedzia spod maski.
bierze nie tyle ile jest w stanie dac z siebie ,wszystko zalezy do czego jest uzywany ,podejrzewam ze ludzie poprzednio jezdzacy w gorach lub terenie moga byc mile zaskoczeni ,na autostradzie przy predkosci 80-85 M/h przejezdzal 20 mil /gal.
trudno znalezc auto o takich mozliwosciach na amerykanskim rynku w tej cenie.
nie bedzie to odpowiedz ,jest nowy ,starannosc wykonania oraz marka daje mi nadzieje na ocene 5 /w calosci zrobiony w Japonii/
jak wyzej
Toyota FJ Cruiser