Szukaj

Oceny Toyota iQ

Podsumowanie 7 ocen Filtruj
Przebieg ocenianiego auta
Lata produkcji
Kupiłby ponownie
Toyota iQ - Oceń swoje auto
4,69
średnia ocena z 7 ocen
24% lepiej od średniej w segmencie
100%
użytkowników kupiłoby ponownie
Pozytywne zaskoczenie

Oceny Toyota iQ – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Najnowsze oceny Toyota iQ

4,6
~IQ2018
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Toyota iQ
Małe, zwinne (zawraca w miejscu), świetnie wyposażone miejskie aut(k)o. Długo szukałem czegoś czym można zaparkować prawie wszędzie, z niewielkim zapotrzebowaniem na benzynę, dobrze wyposażonego/wykonanego oraz bezpiecznego. Ciężko o samochód gdy ma się tyle wymagań, jednak IQ sprostał wszystkim. Samochodem można zaparkować praktycznie w każdym miejscu (wymiary podobne do smarta). Spalanie średnie między 4,7 - 4,9 litra (70% miasto w korkach)....
4,4
~Jack
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Toyota iQ
Przyjemne autko "do roboty" i na krótkie podjazdy. Zwrotne dzięki małemu promieniowi skrętu i majem długości. Wbrew ogólnej opinie nie mieści się w każdą szparę parkingowa że względu na znaczną szerokość.
4,9
~ETA
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Toyota iQ
Dla dwóch osób miejsca więcej niż Corolli, tylna kanapa raczej awaryjna, ale przez miasto można przewieźć nawet dorosłe osoby, auto zaskakuje niezawodnością, zwinnością i prowadzeniem. O wiele lepsze auto niż konkurencyjny Smart Fortwo. Mimo, że to typowy mieszczuch jazda poza miastem nie jest uciążliwa. Toyota jest droższa od Smarta ale zadbany czy dobrze wyposażony egzemplarz jest wart swojej ceny.
4,9
~Piotr
Hatchback 3d 1.3 101KM 74kW
Toyota iQ
Jedny tylko z tym silnikiem. Jak sprawnie się przemieszczać to tylko 1.3. Wiem że rarytas ale szukajcie.
4,5
~Rob
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Toyota iQ
Liczyłem na trochę niższe spalanie, ale przedział 5,5-6l jest do przyjęcia jeśli chodzi o jazdę po mieście. Jako 2-gi samochód w domu spełnia doskonale swoją rolę.
4,8
~eta
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Toyota iQ
Toyota na niskich obrotach pali mniej, kiedy włączą się zmienne fazy rozrządu (około 4000obr/min) auto jest żywsze ale tym samym pije więcej, ogólnie nie ma wielkiej ekonomii, ale za to żadnych awarii... jest wręcz ponadprzeciętnie trwała. do przebiegu 98tys km wymianiane były standarowo oleje, filtry, hamulce itd oraz świece i przewody zapłonowe. Sto razy lepsze auto od Smarta! (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
4,7
~hektor
Hatchback 3d 1.4 TD 90KM 66kW
Toyota iQ
Toyota iQ