Oceny Toyota MR2 II

Toyota MR2 II - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota MR2 II

~Mariusz W.
Toyota MR2 II
jestes samotnym lub bezdzietny i poszalec pomiedzy ostrymi szlakami, polecam z calego serca.w pl nie znajdziesz lecz tylko i wylacznie na wlasna rece sprowadzone. radze wnikliwie sprawdzic wszystko co jest do sprawdzenia, potem sie oplaci z wielka radoscia miec takie auto
~BEDEK
Toyota MR2 II
Kto kocha szybkie kobiety, ten i pokocha ten wóz. Mamisynków nie zachęcam do kupna, odradzam też malowanym lalką, ale jak ktoś chce mieć małego demona to zapraszam do kupna i polecam szybką jazdę w górach-POWODZEeNIA
~dink. zainteresowanych zapraszam na stronę klubową: http://mr2cp.cynikal.net
Toyota MR2 II
w aucie zakochałem się od pierwszego wejrzenia - nawet gdyby nie jeździło to i tak bym je kupił. niestety poprzedni właściciele nie dbali o niego za bardzo, stąd tyle usterek, których można było uniknąć - silnik turbo jest delikatny. poza tym widać było, że do auta dobierali się rzeźnicy i kowale a nie mechanicy. Od 3 lat auto jest w dobrych rękach i ma się generalnie coraz lepiej.
~Actimel
Toyota MR2 II
bajeczna linia nadwozia i silnik za kierowca i do tego naped na tyl ...cud techniki :D swietnie sie jezdzi ale trzeba byc ostroznym !
Toyota MR2 II
świetny, dość rzadki na naszych drogach produkt Toyoty, tylko dla koneserów. Mój najlepszy dotychczasowy wybór wśród samochodów.
Toyota MR2 II
Rewelka, samochód moich marzeń. Zwraca na siebie uwagę, jest ich niewiele w Polsce.
~Stan. [email protected]
Toyota MR2 II
jestem zakochany w tym samochodzie, więc innej oceny być nie mogło:)))
Toyota MR2 II
Najlepszy wybór dla ludzi, którzy lubią jeździć szybko, we dwoje, z wiatrem we włosach, za pół darmo, a nie mają pieniędzy na Ferrari lub Lamborghini.
~Miłosz
~Andrzej