Oceny Toyota Paseo II Coupe

Oceny Toyota Paseo II Coupe – wybierz silnik

Najnowsze oceny Toyota Paseo II Coupe

~kkbb89
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Polecam wszystkim chcącym mieć za niezbyt duże pieniądze niezawodne, całkiem przyjemne autko z Japonii. Tania eksploatacja (części, paliwo). Całkiem duża frajda (Japonia, synu!) - czyli świetny silnik i wklejony w ziemię na zakrętach. Czego chcieć więcej? Oryginalność - niewielu ma takie auto, ale to nie jest powód do obaw! Wręcz przeciwnie. Nie kupujcie kolejnych golfów i passatów, bo to mit, że są tanie i niezawodne. Tym samochodem...
~zkluczamwetui
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
ekonomiczny elastyczny silnik, w mojej ocenie BDB, ale przy większych przebiegach zaczyna palić olej i trzeba non stop pilnować poziomu. W mojej TOYOCIE musiałem wyremontować silnik ale to nie z powodu znikającego oleju a przez złe ustawienie paska rozrządu podczas wymiany co powykrzywiało mi zawory, itd. koszty spore(3000zł jak na wartość auta ok. 5000). Po remoncie wszystko OK znikło też palenie oleju. Samo znikanie oleju pewnie da się...
3,7
~madcat82
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
bardzo pozytywnie,i pisze to mimo iż nie sprzedaje tego samochodu (a wieksozc pozytywnych opini na autocentrum to wlasnie sprzedawcy z allegro) Super oszcedna i ciekawa alternatywa do celicy nie mowiac juz o jakis tigrach,golfach i calibrach, samochod nietuzinkowy,nierozpoznawalny przez nikogo a mimo to nie ma problemu z serwisem (w koncu kompatybilny z corolla i staret),czesci tansze niz do opli :P naprawy proste. Wada jest miejsce z...
~Jakub
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Bardzo fajny Japoński prawie klasyk. Samochód potrafi pozytywnie zaskoczyć wieloma aspektami, auto jest bardzo wdzięczne i po włożeniu odrobiony serca, w dobrą felgę, odświeżenie ogólne lakieru, oraz kilka akcentów stylistycznych auto wygląda na "owce w wilczej skórze" ;) Aktualnie auto jest w trakcie kilku modyfikacji takich jak przebudowa zawieszenia ,a na przyszły sezon silnik będzie doładowany.
~bojar211
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Wygląd zewnętrzny tego samochodu to jeden wielki plus. Autko ma ponad czasową linie nadwozia i wygląda fenomenalnie na tle innych szarych samochodów. Ja osobiście jeszcze nie widziałem na drodze drugiego Paseo choć wiem, że troszkę ich jeździ. Ciesze się, że to rzadko spotykane autko nadaje mu to pewnej wyjątkowości.
~Dajman
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Auto oceniam dobrze. Jeżdzi bardzo przyjaźnie i na pewno bym go kupił jeszcze raz. Tylko tym razem dał bym w twarz poprzedniemu właścicielowi, który zarzekał się na zdrowie matki, że auto jest ok. Dobrze życzył matce z tego co widzę. Auto warte było remontu. Spodziewałem się iż trzeba je będzie naprawić. Dlatego nie byłem zdziwiony.

Usterki Toyota Paseo II

Toyota Paseo II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Vinci
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Dobra alternatywa dla Hondy Civic V i VI generacji. Silnik 90 KM wystarcza do normalnej jazdy. Auto bezawaryjne, rzadko spotykane na polskich drogach. Oszczędny silnik. Niestety minusem jest mało miejsca na głowę pasażera siedzącego z tyłu. Części pasują od Corolli, a w większości od Starletki. Ceny części bardzo przystępne jak na japoński samochód. Paseo bardzo mało pali na trasie. Można zejść do 5.5 litra jadąc w pojedynkę 80 km/h.
~mario
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Bardzo dobra auto dla 1 lub 2 osób. W wakacje bez trudu można dotrzeć gdziekolwiek zabierając bez trudu bagaż, którego wbrew pozorom mieści się sporo. Kupiłem to auto z myślą o dojazdach do pracy pomiędzy miastami i na wyjazdy na weekend/wakacje dla 2 os. Sprawdza się w takiej roli doskonale. Dobre przyspieszenie w mieście, na trasie trochę brakuje mocy, prędkość \"ekonomiczna\" na trasie to 120 km/h
~Yogi
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Ogólnie auto zajefajne, przy zakupie musiałem parę rzeczy wymienić, ale wiedziałem co biore, poprzednio miałem Golfa IV 98r. Toyota 100 razy lepsza, tańsze części, wszystkie dostępne bez problemu, dużo zamienników, zero awaryjności. Auto rzadko spotykane i to go wyróżnia. Nie ma w nim zbyt dużo miejsca, ale to nie jest auto rodzinne. Alternatywa dla Civiki. Następne moje auto na pewno będzie Japońskie. POLECAM
~masakryczny@interia.pl
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Za caloksztalt daje 5, procz przestrzeni to samochod wrecz idealny dla mlodej osoby. Wiadomo, ze doskonale widzialem, ze te auto to nie kombi ale mnie to wystarcza calkowicie. Bezawaryjny, wygodny, dajacy przyjemnosc z jazdy, moglby byc bardziej dynamiczny, ale nie jest najgorzej.
Toyota Paseo II Coupe