Oceny Toyota Previa II

Oceny Toyota Previa II – wybierz silnik

Najnowsze oceny Toyota Previa II

~Tauzi
Toyota Previa II
Moim zdaniem najlepszy van jakiego zrobiono. Szkoda, że nie jest dalej produkowany na Europę. O drobnych wadach napiszę później (nie ma aut bez wad). Wracając do auta to zdecydowanie polecam wersję 6-cio osobową. Daje niesamowity komfort podróżowania szczególnie jeżeli ma się dzieci. Fotele można obracać i ustawiać tyłem do kierunku jazdy, a przejście przez środek jest do samego końca. Wszystkie 6 foteli jest pełnowartościowych (nie pseudo...
~klawygosc
Toyota Previa II
Świetny wóz dla rodziny z dziećmi... porozsadzasz i masz spokój :).. szeroka możliwość konfiguracji wnętrza, wypinane i przesuwane fotele... rozsuwane drzwi pozwalają na wprasowanie sie w waskie miejsca parkingowe bez stresu ze nie wysiądziesz :). Oszczędny diesel pozbawia cie stresu co do kosztów eksploatacji. Marka daje ci pewnosc ze w potrzebie autko cie nie zawiedzie. Nic dodać nic ująć. Acha, gdyby nie pijany dureń który wjechał mi do...
~daro78
Toyota Previa II
Najlepsze auto jakie miałem. Od nowosci w rodzinie. 5 lat jeździł nim ojczym później ja. Nigdy nic się nie zepsuło. Tylko pasek rozrządu przy 150000 wymieniłem. Po polskich drogach nic w zawieszeniu nie wymieniłem. Bardzo wygodne auto - sharan i galaxy to jak by żukiem jezdzić
~Radek
Toyota Previa II
świetne auto dla rodziny, szczególnie na dlugie trasy, bardzo wygodne, z dużym bagaznikiem, super odsuwane drzwi. Bezawaryjne i dające pewność i bezpieczeństwo. Jedyny mankament - ciężko znaleźć zadbany egzemplarz - jaki taki znalazłem w Niemczech po kilku miesiącach poszukiwań
~Wojtek
Toyota Previa II
4/5 bo to nie jest nowe auto, lecz zaskoczył mnie pozytywnie stan pojazdu, mającego 15 lat i 252.000km Wszystko działa, za wyjątkiem żarówki oświetlenia w podsufitce i kontrolki włączenia tempomatu :)
~rzsams
Toyota Previa II
Idealne auto dla dużych rodzin. Miejsca baaardzo dużo, a dzięki możliwości wypinania foteli, możemy swobodnie aranżować wnętrze. Jeździliśmy toyotką głównie w długie wypady, ale dzięki temu że prowadzi się jak zwykła osobówka (i pali niewiele więcej), prevka stała się również autem do codziennej jazdy.
~darek1979
Toyota Previa II
Samochód posiadam co prawda od około 7miesięcy, ale przestrzeń wewnątrz jest dużo większa niż np. w VW Sharanie którym jeździłem wcześniej, Toyotka jak dotąd jeździ bez najmniejszych zastrzeżeń, paliwo, wymiana oleju filtrów i jazda.Przesuwane drzwi bezcenne i bezstresowe przy małych dzieciach.
~drozdzenski
Toyota Previa II
Wstrzymywałem się z dodaniem tej opinii, aż na prawdę przetestuję samochód. Sprawdził się w zimie i subtropikach. Na ukraińskich dziurach, off roadzie w Czarnogórze oraz autostradach w Chorwacji. Byłem nim już w 10 państwach i nigdy mnie nie zawiódł. Previę kochają dzieciaki, żona i ja (chyba najbardziej). Służyła jako samochód dostawczy i camper na wakacjach. Jak dla mnie samochód idealny w 100%.
~Piotrek
Toyota Previa II
Zakochałem się w Previi od pierwszego prowadzenia. Rodzina nie chce niczym innym jeździć. Super komfort dla wszystkich. Nawet długie trasy nie męczą - a wręcz przeciwnie jazda to prawdziwa przyjemność
~abron
Toyota Previa II
Ogólnie Previa II to wygodny samochód doskonale sprawdzający się przy eksploatacji rodzinnej. Jednak możliwość poważnej usterki jest bardzo duża. Nie licząc mojej znam jeszcze trzy previe z silnikiem 2.0 D4D którym awarii uległ wał korbowy. Zastanawiającym się nad zakupem tego modelu polecałbym jednak wersję benzynową - podobno mniej awaryjna. Przy zakupie tego auta należy zwrócić uwagę na wypryski pomiędzy tylnym błotnikiem i progiem, starsze...