Lista ocen Toyota Prius II 1.5 VVT-i 78KM 57kW 2003-2009 (30) - Widoczność

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzryc
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Ograniczona widoczność do tyłu pomniejsza komfort prowadzenia. Dziwi mnię że PRIUS III został dopuszczony do ruchu na polskich drogach gdzie jest obowiązkowa jazda na światłach dziennych. Samochód nie posiada ich, a włączenie świateł mijania powoduje przyciemnianie tablicy wskaźników , które w dni słoneczne są całkowicie niewidoczne. Dotyczy to wszystkich kontrolek i prędkościomierza. Mało widoczny jest wtedy również monitor na konsoli...
~Zenekis
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
przód jak najbardziej ok - jedyne co to bez sensu zrobili te małe okienka z przodu bo i tak nic nie widać przez nie ale i tak mi to nie przeszkadza. Tył jest ok i nie ok. Co ciekawe ok bo jest to łączenie które blokuje światła z tyłu ale i tak bez elektrochro lusterka to lipa jest po cmaxie. Dolny fragment się brudzi to nieużyteczny ALE jest kamerka i nie ma problemu!
~Anonim
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
W tej kategorii nie jest dobrze... Pogoń za jak najniższym współczynnikiem Cx sprawiła, że sylwetka Priusa zbliżona jest do MPV - przednia szyba kończy się daaaleko przed kierowcą, a po bokach straszą dodatkowe słupki. SĄ NAPRAWDĘ SZEROKIE. I to gigantyczne lusterko wsteczne... Do tego tylna szyba, przedzielona spojlerem. Chociaż do tego można się przyzwyczaić.
~Babycorleone
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Jeśli chodzi o widoczność dałem ocenę przeciętną gdyż widoczność jest przeciętna. Miewałem auta z lepszą. Ale nie uznaje tego za mankament. Prawdę powiedziawszy nic mnie ona nie obchodzi (ta widoczność). A i jest kamera cofania Priusie która totalnie ułatwia parkowanie. Parkowanie jest łatwiejsze niż w innych autach.
~Hugo Srebrnowolski
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
1) Przeszkadzają słupki - ograniczają widzenie, zwłaszcza przy skręcaniu. 2) Z tyłu średnio widać, bo tylna szyba jest głupio skonstruowana. 3) Przednia maska za bardzo spadzista, dlatego nie widać przodu samochodu i trzeba nauczyć się na manewrować przodem czuja.
~Zinoczka
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Niestety do niczego. Do tyłu porażka. Najważniejszy punkt pola widzenia przedzielony belką. Na boki jeszcze gorzej, jak skręcasz w porzeczną ulicę to masz niezłą gimnastykę karku, żeby dobrze ocenić, czy jakiś pieszy Ci nie wchodzi pod koła.
~Mateusz Miziołek
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Denerwują szerokie słupki oraz spojler na tylnej szybie, utrudniający cofanie. Ciekawostka - owy spojler wypada idealnie na linii wzroku w lusterku wstecznym względem reflektorów aut jadących za nami. W efekcie w nocy nie jesteśmy oślepiani.
~bakusie@poczta.fm
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Tutaj dobrze. Niestety bryła priusa projektowana w myśl zasad aerodynamicznych i jej \"nadmuchany\" tył przyczyniła się do pogorszenia widocznosci. Przydałaby się kamera cofania, której niestety nie ma w naszym modelu.
~igor@prototypy.com
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Do przodu i na boli super, tył średni . Na środku tylnej szyby jest belka , która skutecznie blokuje widoczność. Oprócz tego wycieraczka tylnej szyby , ściera mały kawałek, za mały jak dla mnie.

Usterki Toyota Prius II

Toyota Prius II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ziele3
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Widocznosc jest dobra. ale slupki A sa troche za brube I zaslaniaja swiatla. Do tylu jest ok I podwujna szyba jest aktualnie pomocna I bardzo czesto blokuje swiatla samochodow z tylu.