Lista ocen Toyota Proace City (18)

2,9
~Mariusz
Verso Long 1.5 D-4D 131KM 96kW
Bardzo niewygodne fotele i pozycja za kierownicą bolą plecy i dostałem.rwy kulszowej autem.podróżuje się niewygodnie do tego głośne.Brak podświetleń niektórych przycisków np ustawienia wysokości świateł. Na drugi dzień użytkowania po wyjechaniu z salonu zaparowały przednie lampy. Fatalne ogrzewanie ciepło się robi po 20 km Ogólnie tragedia odradzam tego badziwia.
4,1
~Pawel
Verso Standard 1.5 D-4D 131KM 96kW
Niestety mam kilka uwag: głośna praca wentylatorów od nawiewu (co ciekawe w aucie kolegi to samo), toporna zmiana biegów i hamulec ręczny jak w jelczu... asystent pasa ruchu drogowego to porażka przez wielkie "P". Fajny silnik!!! bardzo kulturalny, ma dynamikę Teoretyczbie przegląd co 30tys, ale wyskoczył przy 20tys, serwis twierdzi, ze to prawidlowo, ponieważ auto prowadzi samokontrolę (np.oleju) i moze zgłosić wczesniej jesli cos...
~Pablo
Furgon Long 1.5 D-4D 131KM 96kW
Kupujcie tylko 130KM!! Wożę ciężki towar standardowo 800-1000Kg auto nie czuje ciężaru przy tej mocy i momencie. Przed zakupem dostałem na testy 100KM. To była porażka.. (Silnik)
~Pablo
Furgon Long 1.5 D-4D 131KM 96kW
2,9
~Marek
Verso Standard 1.5 D-4D 131KM 96kW
Fotele z przodu - katastrofa. Siedzisko krótkie, twarde, jak taboret. Osoby wysokie po kilkudziesięciu kilometrach jazdy wysiadają 'połamane' . Trudno zająć nawet tylko względnie przystępną pozycję za kierownicą.
~Raf
Furgon Standard 1.5 D-4D 102KM 75kW
Narazie bardzo pozytywnie oceniam silnik . Przy 100 km bardzo oszczedny i dynamiczny , auto ma maksymalna predkosc prawie 200 km na godzine , jak dotychczas brak usterek , bardzo pakowne . Fotele troche mało wygodne , ale nie ma tragedi .
2,3
~Zadowolony klient
Verso Long 1.5 D-4D 131KM 96kW
Nigdy na ten samochód nie dałbym znaczku toyota - strzelenie sobie w kolano
~motokatalog
Furgon Standard 1.5 D-4D 131KM 96kW