Oceny Toyota Sienna II 3.3 i V6 24V 233KM 171kW 2003-2010

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Toyota Sienna II 3.3 i V6 24V 233KM 171kW 2003-2010

~happiest
Minivan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
To już moja druga sienna. Wcześniej miałem również toyotę previa. Ze wszystkich trzech byłem niesamowicie zadowolony. Dla wszystkich zastanawiających się nad zakupem vana - nie traćcie czasu na s-maxy, galaxy, sharany, Alhambry. Prawdę powiedziawszy jedynym godziwym konkurentem jest honda odyssey. Jeżeli ktoś koniecznie chce diesla to pewnie nowa v-klasa może się odrobinę zbliżyć jakością i komfortem do sienny. Caravelle i multivan nie są w...
~adamgol@home.pl
Minivan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
Uważam, że wśród vanów no najlepszy model. Miałem do czynienia z Chryslerem wcześniej.Te samochody mają się do siebie jak mercedes do fiata. W Siennie wszystko jest na miejscu. Jak jadę na urlop za granicę, to nie myślę o mechanikach, naprawach, awariach. Spalanie jak na tak duży silnik i samochód jest rewelacyjne. Odradzam mocno gaz - jest zbyteczny. Olbrzymia przestrzeń w środku. W ostatnim rzędzie siedzi się bez przykurczów nóg, obok...
~Przemek
Minivan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
Najgorsza rzecz jaka mi się w życiu przytrafiła - sprzedałem Siennę! Latami użytkowałem i cieszyłem się bezawaryjnością, solidnością, ekskluzywnością, mocą i wyjątkowością (jedyny egzemplarz w dużym mieście) NIC INNEGO MI SIĘ JUŻ CHYBA NIE SPODOBA, POPRZECZKĘ MEGA WYSOKO POSTAWIŁA... Polecam wszystkim, którzy analizują właśnie zakup auta konfrontując Siennę ze śmiesznymi Fordami smax, galaxy i innymi masowymi tęczowymi wynalazkami europy...
~aaawaldi
Minivan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
Doskonale wyposażony, bardzo wygodny, bezawaryjny Van za niewielkie pieniądze. Po wielu zmianach samochodów - trafiliśmy na idealne auto na rodzinne podróże. Potwierdziło się to, co mówił nam sprzedający - jeśli ktoś sprzedaje Siennę, to tylko dlatego, że kupuje nowszą.
~miva@mivadev.com
Minivan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
Idealny samochod dla wiekszej rodziny mozna przewiezc do 8 doroslych ludzi. Bardzo szybko mozna przeksztalcic ten samochod w dostawczy fotele chowaja sie w podloge. po zlozeniu foteli bez problemu mozna przewiesc bez rozkrecania duza wersalke. Naped na cztery kola robi ten samochud wrecz idealny i bezpeczny w zlych warunkach pogodowych
~Rabe
Minivan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
Samochód kupiłem z myślą o bezkompromisowym przemieszczaniu się z rodziną na długich trasach pow. 1000km oraz o bezpiecznym poruszaniu się w miejskiej dżungli na co dzień.
~bojan; bojan@op.pl
Minivan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
Najlepszy VAN 7 osobowy jaki znam.Bije na głowę swoim wyposażeniem inne vany nawet VW MULTIVANA.Sienna ma tyle dodatkowego wyposażenia że brakłoby miejsca by to wszystko wypisać.
~BUDZIK TARNOW
Minivan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z TEGO AUTKA SWIETNIE SIE SPISUJE W POLSCE I WCALE TAK DUZO NIE PALI 10 TRASA 14 MIASTO
~docent@data.pl
Minivan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
Idealney samochód dla rodziny. Wreście nie muszę się martwić jak pomieścić foteliki dla dzieci. A moj syn nie chce niczym innym jeździć.
~Konio
Minivan 3.3 i V6 24V 233KM 171kW
Jestem b. zadowolony. Żona też. Dzieciaki wniebowzięte - mają miejsca aby się wyszaleć w czasie drogi !!