Oceny Toyota Sienna II 3.5 i V6 24V 266KM 196kW 2007-2010

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Toyota Sienna II 3.5 i V6 24V 266KM 196kW 2007-2010

~MJ
Minivan 3.5 i V6 24V 266KM 196kW
duży (wielki) van, dosyć zwrotny jak na taką wielkość, ładowny - można załadować całą lodówkę i szafę bez problemu. Duzo miejsca na nogi dla 5 jak i 7-8 osób - wygodnie. Dobra widoczność do tyłu i na boki, co jest szczególnie ważne przy parkowaniu tak wielkiego auta. 266 KM robi wrażenie i jest bardzo pomocne przy wyprzedzaniu. Niestety waga auta powoduje często poślizg przednich kół kiedy zbyt mocno nadepniemy na pedał gazu. Sugeruje zakup z...
~Pelos
Minivan 3.5 i V6 24V 266KM 196kW
Fenomenalny samochód. Rewelacyjne jesli chodzi o trwalosc moim zdaniem materiały wykończeniowe. Po 12 latach i całkiem sporym przebiegu na fotelach nie widać zużycia. Ogladalem Eurovany (807, C8) i tam to masakra. Cieżko jednak znaleźć coś w dobrym stanie technicznym i bez gazu. Najwieksze obawy miałem wobec skrzyni biegow. Kupujac to auto ten element trzeba bardzo dokladnie sprawdzic.
~Mariusz
Minivan 3.5 i V6 24V 266KM 196kW
Jazda autkiem jest przyjemnością, nie męcząca po przejechaniu całej polski nie czuje się zmęczenia. Silnik rewelacyjny skrzynia biegów perfekcyjna. Materiały użyte we wnętrzu - plastiki słabe (pewnie dlatego że USA) skóry natomiast są pierwszej jakości, nie widać na nich zużycia mimo prawie 10 lat... Koszty jazdy jak na 3,5 l są banalne 16 litrów gazu po mieście, 12-13 trasa (120-140 km/h) w paliwie to odpowiednio 14 l i trasa ok 8-9.
~mariusz
Minivan 3.5 i V6 24V 266KM 196kW
Wygodny,oszczędny i dynamiczny van dla dużej rodziny.Kupiliśmy go ze względu na przestrzeń.Wygodnie podróżujemy z czwórką dzieci i jeszcze mamy duży bagażnik z tyłu:-),jest dużo więcej miejsca niż w vanach europejskich.Przy tym auto jest bardzo zwrotne, nie czuje się że jest tak duże.Super działa wspomaganie kierownicy.
~Raphael
Minivan 3.5 i V6 24V 266KM 196kW
Auto wypożyczyłem w AVISIE w San Diego, przejechaliśmy nim całą Nevadę i Kalifonię. Zrobiliśmy nim ponad 2200 mil. Muszę przyznać, że bardzo przywiązałem się do tego samochodu, nigdy nas nie zawiódł i z całą pewnościa, jeśli chciałbym zakupić dużego VANa sprowadziłbym sobie właśnie ten model!
~Witold
Minivan 3.5 i V6 24V 266KM 196kW
jedynym mankamentem są stosunkowo słabe hamulce, ale to chyba dotyczy wszystkich aut o dużej masie.
~andrewwroclaw@yahoo.com
Minivan 3.5 i V6 24V 266KM 196kW
Oczywiscie jesli mamy porownywac Vany. Bardzo podobna do Hondy Odyssey. Bije o niebo europejskie Vany i jest lepsza niz produkty amerykakich koncernow.
~wojtek
Minivan 3.5 i V6 24V 266KM 196kW
6 gwiazdek za silnik i transmisje oraz wyswietlacze, 2.5 za materialy i niektore detale, 2 za oswietlenie wnetrza samochodu
~mamuśka
Minivan 3.5 i V6 24V 266KM 196kW
Automat, idealnie pracuje, prowadzenie to sama przyjemność (Skrzynia biegów)
~kali
Minivan 3.5 i V6 24V 266KM 196kW
Super autko, zapewnia przyjemność jazdy, jednak wizyty na stacji benzynowej troche psują humor. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )