Lista ocen Toyota Starlet III (55) - Ergonomia

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~starletti
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
tu tez ok, autko jest zbyt male i nie mozna od niego wymagac ergonomii bmw, to samochod do jazdy, ma jezdzic bezawaryjnie i szybko, wszystko pod reka i blisko
~eR
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Wszystko na swoim miejscu, nieskomplikowane. Wyposażenie bardzo skromne, więc nie ma nawet czego szukać.
~Szczypek
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
samochód mam od samego początku przygotowanego pod rajdy, więc ciężko mi się o tym wypowiedzieć. :)
~thomb
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Kierownica mi zasłania cześć licznika (chyba, że się położę)... Poza tym wszystko jest na swoim miejscu.
~Przemo
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
właściwie powinienem dać doskonale bo mam 200 cm wzrostu i mieszczę się be problemu...
~RoadRunner
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
małe auto także wszystko pod ręką, jednak jakość plastików pozostawia wiele do życzenia
~wojtek
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
wszystko pod ręką,choć moja wersja z bardzo ubogim wyposażeniem (nie ma kontrolki rezerwy paliwa!)
~lnesler@fmlogistic.pl
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
Wszystko na swoim miejscu. Nad niczym nie trzeba się zastanawiać. A może to przyzwyczajenie?
~konanci@wp.pl
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
wszystko na miejscu i pod ręką no może gdyby dźwignia zmiany biegów byłaby krótsza to było by poręczniej
~tomer@kki.net.pl
Hatchback 1.3 16V 82KM 60kW
Mam najprostrza wersje i np: brak obrotomierza, kontrolki rezerwy, klapa otwierana tylko kluczykiem itd.