Oceny Toyota Starlet III 1.0 54KM 40kW 1988-1996

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Toyota Starlet III 1.0 54KM 40kW 1988-1996

~Zyrol
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Hm... wiele samochodów już dawno by się znalazło na złmie w porównaniu z tym co potrafi przezyc toyota. Nawet cała połamana po wilu wypadkach będzie jezdzić. Jest to też jeden ze samochodów majacych swój klimat. Poza tym jego ogromym plusem jest to, że jest go bardzo mało na polskich rogach. Bardzo ciężko tez o czeci do tego samochodu, a jak już się znajda to są niezwykle drogie. Nawet tłumik kosztuje ponad 600zł, a pompa hamulcowa to wydatek...
4,1
~ikonka@o2.pl
Hatchback 1.0 54KM 40kW
w przeciągu 2 lat odkąd jeżdże tym autkiem , trzykrotnie urywałam rurę wydechową , a raz najechawszy na kamień ukryty w trawie nie dość , że wgniotłam zbiornik paliwa , to jeszcze musiałam znaleźć 4 silnych mężczyzn , aby podnieśli ją w górę i zdjęli z tego kamienia. Wg mnie tak niskie zawieszenie jest jej nawiększą wadą, przynajmniej w warunkach polskich.
4,1
~kospaco@wp.pl
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Autko miejskie. Nigdy nie odmówiło jazdy - wszystko za przeproszeniem "szlag trafi", a silnik dalej zapali i pojedzie. Niesamowite. Właśnie tego oczekuję od auta - przede wszystkim żeby jeździło.
~djdi@interia.pl
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Kocham ją co tłumaczy, że mam 2 takie toyotki (są troszkę o siebie zazdrosne ale...) <(-_-)>
~aczytowazne
2,8
~ermiter@wp.pl
Hatchback 1.0 54KM 40kW
z przodu bardzo dużo miejsca z tyłu dla ludzi do 170 m wystarczy (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
3,6
~VEG
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Wymiana pompki paliwowej. Stara mogła by pracować dalej ale wkurzał mnie wyciekający spod niej olej. (Bezawaryjność (drobiazgi))
~starlet_91
Hatchback 1.0 54KM 40kW
absolutnie widocznosc lepsza niz w innym samochodzie z tej kategorii (Widoczność)
~piotrek
~bar1984@toya.net.pl