Oceny Toyota Starlet III 1.3 i 12V 75KM 55kW 1989-1996

Toyota Starlet III 1.3 i 12V 75KM 55kW 1989-1996 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Starlet III 1.3 i 12V 75KM 55kW 1989-1996

~wito
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Słyszałem tu i ówdzie że to damski samochód. Idiotyczny pogląd. Wystarczy postawić obok niego nissana micrę z dowolnego rocznika lub starego vw polo. Auto jest idealnie proporcjonalne, nisko zawieszone, szerokie w dupci, tył jest zresztą wzorcowy, a tylne klosze zaprojektowane lepiej niż idealnie, wszystko tworzy przyjemną dla oka, jednolitą bryłę, choć w moim modelu niestety brakuje choćby najmniejszego spojlera nad tylną szybą. Przód tak...
~starletti 2
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
ocenialem juz to auto jednk jezdzilem nim dosc krotko wtedy, oto link do poprzedniej oceny http://testy.autocentrum.pl/go/28__Ocen_swoje_auto_-_ocena_Toyota_Starlet__506289439__1__12__1__11__1__1988__1996__699542380__1018__.html teraz jezdze 10 miesiecy i zrobilem prawie 14 tys, samochod polecam raczej niedoswiadczonym kierowcom badz kobietom o ile beda o nie dbaly, idealny samochod do miasta, szybki, zrywny, wygrywa niejeden sprint spod...
~Conrado
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Jest to naprawdę bardzo fajne auto do jazdy po mieście dla maksymalnie dwóch osób. Na dłuższe wyprawy się nie nadaje, zbyt małe i mało komfortowe. Stara japońska konstrukcja, niezawodna i w sumie nie ma za bardzo co się tam popsuć. Auto z pewnością ekonomiczne i pod względem spalania jak i ewentualnych napraw, których nie powinno być dużo. W kategorii małych aut zasługuje na piątkę.
~adamczyk15
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Ogólnie to auto niewymagające kosztownych wkładów,mało wadliwe,wystarczy dbać a będzie dłuuugo służyło.Blacha wytrzymała jak w żadnym innym aucie zdrowsza jak jednozlotówka.Do porównania miałem Fieste z tego samego roku i od 5m-cy jest juz na zlomie bo sie rozsypała.
3,5
~student
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
kupiłem niestety egzemplarz wyeksploatowany i kiedyś bity, przez to miałem sporo problemów z usterkami. gwiazdka jest bardzo ładnym i wdzięcznym samochodzikiem. napewno fajniejsza od golfa II czy tym podobnych, choć w eksploatacji niestety droga. jeśli ktoś ma porządny egzęplarz to raczej trudno mu będzie się z nim rozstać.
~FilipSosna[PL]
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Uwielbiam to auto !!! Niezawodne, niezawodne i jeszcze niezawodne. Wystarczy włożyć minimum własnej pracy i zainteresowania auteczkiem a odwdzięczy się stukrotnie, nigdy nie zawiedzie. Moja Toyka potrafi nawet jeździć bez paliwa jak ją ładnie poproszę ;-).
Dziennik kosztów dla Toyota Starlet III 1.3 i 12V 75KM 55kW
6,9
7,9
~S1S
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
auto moze sie podobac lub nie... kwestia gustu ;) ale nie znajdzie sie mniej awaryjnego auta ktorym nie bedziemy bali sie jechac z Zakopanego do Gdanska :) nigdy Nas nie zaskoczy i zawsze ale to zawsze dowiezie do celu. Szkoda ze auto jest tak niedocenione i malo popularne :)
~DAVEO84
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Bardzo niedoceniany samochód. Teraz już trochę za późno na wzrost jego popularności, ale cieszę się, że dane mi było dowiedzieć się czegoś o nim, a później kupić go i nie żałować. Naprawdę świetne, miejskie auto, w sam raz na pierwszy samochód. Jest dynamiczne, oszczędne, bezawaryjne, wprawdzie dość kiepsko wyposażone, no ale coś za coś, mnie to tam nie przeszkadza. Na pewno kolejnym moim samochodem, również będzie Japończyk, z lat 90.
~jack_cz
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
za ta cenę, może spalanie nie jest niskie ale przyjemność i radość z jazdy, przyspieszenie i to ze nic nie trzeba robić to rekompensuje. Żeby opłacało się kupić auto za tą cenę musiało by palić max 4l bo siłą rzeczy trzeba by pakować pieniądze w naprawy a w toyocie NIC. Napisałem ze bym nie kupił tego auta jeszcze raz bo teraz już wole sedany a nie male szybkie zwinne auta :)
~maciej18as@interia.pl
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Jak na samochodzik który ma 310.000 km przejechane sprawuje sie SUPER!! mało ktory moze pochwalic sie takim przebiegiem (na silnkiku 1.3 benzyna) i jeszczcze sprawuje sie świetnie. POLECAM za BEZAWARYJNOSC !!