Ocena kierowcy - Toyota Starlet III

student, 13 lat temu
Silnik 1.3 i 12V 75KM 55kW
Rok produkcji 1991
Toyota Starlet III 1.3 i 12V 75KM 55kW 1989-1996 - Oceń swoje auto
Silnik : bardzo fajnie radzi sobie z lekką toyotką, niezawodny, pali sporo ale za osiągi jakie proponuje może być.
Zawieszenie
Inne
kupiłem niestety egzemplarz wyeksploatowany i kiedyś bity, przez to miałem sporo problemów z usterkami. gwiazdka jest bardzo ładnym i wdzięcznym samochodzikiem. napewno fajniejsza od golfa II czy tym podobnych, choć w eksploatacji niestety droga. jeśli ktoś ma porządny egzęplarz to raczej trudno mu będzie się z nim rozstać.
silnik bardzo elastyczny, nawet na gazie pozwalał wyprzedzać na trasie i sprawnie ruszać spod świateł.
precyzyjna i przyjemna
za mały prześwit, ciężko zimą, czy w głębokich koleinach, gwiazdka potrafiła podłogą asfalt zachaczyć.
małe auto, widać cały obrys samochodu.
jak na tę klasę świetnie, po złożeniu siedzeń nawet biurko się mieści.
nie można narzekać na ogrzewanie, szyby w deszcz parowały... ale to pewnie wina filtra.
starlet to autko dla 2 osób, które z przodu będą czuły się komfortowo, plus duży pies z tyłu nic więcej.
wyciszenie słabe, ja miałem do tego pseudo sportowy tłumik i musiałem radio podgłaszać, żeby go nie słyszeć:)
zużycie gazu na trasie przy oszczędnej jeździe było do zaakceptowania, w mieście niedoprzyjęcia, części niesamowicie drogie, zamienników sporo, ale znaleść jakąś część na złomie praktycznie niemożliwe.
niestety to stare auto, wiadomo, że usterki się zdarzają w takich, a cena wciąż wysoka...
Dziennik kosztów dla Toyota Starlet III 1.3 i 12V 75KM 55kW
6,9