Oceny Toyota Starlet III 1.5 D 55KM 40kW 1989-1996

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Toyota Starlet III 1.5 D 55KM 40kW 1989-1996

~Jimmy
Hatchback 1.5 D 55KM 40kW
Kiedyś handlowałem autami i mam duże porównanie. Uważam, że jest to jedna z lepszych konstrukcji w historii automobilizmu. W moim przypadku mercedes 124 stoi pod domem a ja jeżdżę starletką i namawiam żonę żeby nie zmieniała pracy (bo ma 2min na piechotkę). Poza tym TYM AUTKIEM WSPANIALE SIĘ JEŹDZI!!!
~mirlan@wp.pl
Hatchback 1.5 D 55KM 40kW
Polecam szczególnie na codzienne dojazdy do pracy, zakupy. Nieoceniona przyjaciółka dla pań i panów.
~m.zych@wp.pl
Hatchback 1.5 D 55KM 40kW
Jest to jeden z bardziej niezawodnych małych samochodów. Toyota zresztą słynie z niezawodności. Może konstrukcja trochę przestarzała ale nie ma z nim problemów.
4,1
~blez88
Hatchback 1.5 D 55KM 40kW
Silniczek po prostu bajka:) Właśnie dlatego kupiłem tą Niunie:D (Silnik)
~wwojciechh@ interia.eu
auto na długie lata
~mario
bardzo dobre auto
~blanka
Hatchback 1.5 D 55KM 40kW
w tyle troszeczkę malo ale moim pieskom stracza heh... (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~Ariel
~Maniak Toyota
Hatchback 1.5 D 55KM 40kW
Dziwny Diesel nazwałbym go wysokoobrotowym gdyz według danych moc osiąga dopiero przy 5200obr.min czy ktoś zna podobnego diesla żeby tak wysoko miał moc max Zadziwia mnie również prędkosć max mój rekord to 190km/h oczywiscie licznikowo. lecz drugi raz nie udało mi się tego osiągnąć ale 180km/h już kilak razy mi się udało mój kumpel taką samą równiez osiagnął 180km/h. Ostatnio znajomy otworzył hamownie więc zaprosił mnie na próbny test i... (Silnik)
~Dekarz
Hatchback 1.5 D 55KM 40kW
Silnik jest nie do zdarcia. Oczywiscie stare diesle nie przyspieszaja tak jak sie chce, ale tak jak na taki samochod dobrze. Jest cichy. (Silnik)