Oceny Toyota Supra – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Toyota Supra

~PAt
Coupe 3.0 Turbo 235KM 173kW
Taki samochód można teraz kupić za kilkanaście tysięcy złotych - a w zamian otrzymujemy, super sylwetkę!, naprawdę sportowe zawieszenie (projektowane przez Lotusa), silnik, który pieknie brzmi o bardzo wysokiej kulturze pracy, a do tego pali mniej niż małe auta typu GSI, GTI (2 litrowe wyżyłowane jednostki palą grubo ponad 12 litrów). Do tego wszystkiego wnętrze jest naprawdę ponadczasowo zrobione - osobiście mam zamiar kupić nowy model Supry...
~Zegarmistrz
Coupe 3.0 24V 204KM 150kW
Przykuwające uwagę gran turismo dla świadomego nabywcy. Jeśli chcesz się ścigać na torze, driftować na suchym asfalcie gdy jest ciepło to nie ten adres. Jeśli jednak chcesz podróżować stylowym autem w całkiem komfortowych warunkach a na górskiej drodze poczuć się jak Bjoern Waldegard* to bedziesz mega zadowolony. *) dotyczy auta z manualną skrzynią ;)
4,1
~spisu88
Coupe 3.0 i 24V 220KM 162kW
To bylo auto moich marzenie nie mozna powiedziec ze jest idealna ,ma wiele wad i czasem odnowa jej doprowadza do furii bo to nie pasuje nie ma takiej czesci a to mozna kupic tylko w usa. Ale na boga to auto ma tyle charakteru , przejezdzasz raz przez miasto i wiesz ze ja kochasz i oddasz jej wszystkie oszczednosci byle tylko wciaz byla.
3,8
~Tomek
Coupe 3.0 Turbo 238KM 175kW
Samochód wyprodukowany w Japonii, mający 17 lat posiada dosłownie kilka ognisk korozji, a perforacje (w 2 miejscach) powstały z podów niewłaściwej eksploatacji np.: piasek pod kołem zapasowym, czy kamyki i luźno leżące klucze w bocznym schowku w bagażniku. Mechanika działa w zależności jak się o nią dba-ja dbam.
~Yaro (Supra Team) www.supra-team.pl
Coupe 3.0 Turbo 235KM 173kW
Piekne auto dopuki sie nie psuje to frajda maxymalna przy zdjetym dachu jezdzi sie bajecznie wszyscy sie patrza auto ZWRACA UWAGE nie to co bety i calibry (dresowozy):P pozatym milo jest moc odjechac prawie kazdy wozek spod swiatel:D:P a o reakcji lasek na Supre juz nie wspomne:-)
~Bartek ( HOŁEK )
Coupe 3.0 Turbo 235KM 173kW
auto bardzo piękne, niewiarygodnie szybkie, bezpieczne i relatywnie tanie a przy tym świetnie wyposażone. mój egzemplarz posiada: el.szyby, lusterka, szyberdach, fotele i antene, podgrzewane fotele,ABS, klimatronic, wspomaganie, c.zamek, alu felgi, 10 głośników, samo utwardzające się zawieszenie TEMS, komputer pokładowy i inne udogodnienia
~chmielu@subvert.pl
Coupe 3.0 Turbo 235KM 173kW
Fantastyczny samochód za niewielkie pieniądze, cudownie się prowadzi i wiele wybacza.Rewelacyjne osiągi,ceny części w miarę przystępne.Jedyny mankament to paliwożerność ale z tego co tu przeczytałem wcale to nie jest regułą.
~Marcin: machias@wp.pl
Coupe 3.0 i 24V Turbo 280KM 206kW
Bardzo fajne autko, parametry oraz wygląd super. Cena do jakości i osiągów na 5. Będę zwiększał moc z 330 PS do okolo 400 PS, ale bez nitro. Szybkie auto V-max którą uzyskałem do tej pory to 275 km/h. Podobno dochodzi do 290 na 6 biegu. Po modyfikacji powinna szafe zamknąć ( 300 km/h) i 0-100 w granicach 4.5 s. Zobaczymy..... Pozdrawiam, Marcin machias@wp.pl
~Adam-BMW850i
Coupe 3.0 i 24V Turbo 280KM 206kW
Zakochałem się w tym aucie! kiedyś myślałem że BMW jest super, ale teraz wiem jak bardzo się myliłem!!! - Supra jest super! (ma dobrą nazwę), teraz muszę sobie taką kupić, zebym tylko znalazł w super stanie, a BMW puszczę do "dresów" - coraz więcej ludzi zaczyna mnie tak oceniać - to duży minus beemek!
~Rysio email: rysio@rysio.com
Coupe 3.0 24V 204KM 150kW
znakomity samochód dla kogoś, dla kogo przyjemność z jazdy, bezpieczeństwo, komfort i fakt posiadania jednego z piękniejszych samochodów jakie udało się narysować stylistom w dziejach samochodu (mówimy o MKIII 86-92) są cenniejsze niż niskie koszty utrzumania.
Toyota Supra