Ocena kierowcy - Toyota Supra IV

Adam-BMW850i, 20 lat temu
Silnik 3.0 i 24V Turbo 280KM 206kW
Rok produkcji 1995
Toyota Supra IV 3.0 i 24V Turbo 280KM 206kW 1993-2000 - Oceń swoje auto
Zakochałem się w tym aucie! kiedyś myślałem że BMW jest super, ale teraz wiem jak bardzo się myliłem!!! - Supra jest super! (ma dobrą nazwę), teraz muszę sobie taką kupić, zebym tylko znalazł w super stanie, a BMW puszczę do "dresów" - coraz więcej ludzi zaczyna mnie tak oceniać - to duży minus beemek!
powiem szczerze, że takiego silnika jeszcze nie widziałem!!! (jeżdżę BMW 850, a wcześniej miałem M3) i te auta nawet się nie umywają do tego co potrafi Supra - ona nagle dostaje takiego kopa, że powietrze nie dociera do mózgu! BOMBOWA JEDNOSTKA! moje beemki zbierają się fajnie, ale ciągle ciągną jednakowo, a Supra powyżej 150km/h to ciągnie jak rakieta - jak zadzałają turbiny... no i ta melodia!
BDB! krótko i sportowo, no i podobno nie miał z nią jeszcze problemów - a ma na liczniku ponad 200tyś!
bardzo fajnie, ale przyznam się, że zimą bym się chyba bał - zwłaszcza nagłego doładowania turbin - uważam że moja BMW w zimę bezpieczniejsza, no ale prowadzenie Supry super!
jak dla mnie ok!, większe lusterka - dużo widać, z tyłu może troche spojler przeszkadzac
idelana! a te liczniki!!! - centralnie kręci się obrotomierz!!!, a raczej z boku prędkościomierz - tylko wyglądają już trochę nie na rok 2003
auto klima jest, poza tym auto miałem do jazdy tylko przez 3 dni! kumpel wolał je bardziej niż moje BMW!
fotele bajer!, a z tyłu - nie ma miejsca, no ale pisało że to 2+2 - zresztą tego nie ocenia się w autach sportowych
jest cicho, nie słychać powietrza, za to słychać dźwięk turbin, silnika, tak trzymać!, chociaż BMW też ładnie dźwięczy
myślałem, że będzie brała ponad 20litrów w mieście, ale "zawiodła" mnie - zamyka się 18, chociaż nie męczyłem jej tak bardzo!, tak więc jak na tę moc i takie pzyspieszenia jestem pełen podziwu - mój smok pali tyle samo... ale się nie zbiera!
za taką kasę taka przyjemność!, podobno już nie produkują! jak oni mogli przestać??? chore!!!
z tego co wiem to kumpel zmienia tylko filtry, oleje, opony, klocki, itp...
j.w. - kumpel ma ją już 4 lata i nigdy niczego w niej nie robił - znamy się od dzieciństwa, a przebieg ma nie mały! ja mam mniejszy i zawieszenie naprawiałem już kilka razy!
Toyota Supra IV