Lista ocen Toyota Yaris Verso (64)

~Tamronick
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Auto zdecydowanie miejskie. U mnie peni rolę samochodu dyspozycyjnego. Jest drugim autem w rodzinie. Ja używam go do dojazdów do pracy i kręcenia się wokół komina. Średnio po odpaleniu pokonuje 1,5 - 5,0 km. To niestety powoduje zwiększenie średniego spalania do ok 9-10l/100km. Ale to normalne przy tak krótkich odcinkach jazdy. Poza miastem przy 100 km/h pali ok. 6-6,5 l/100km, czyli już OK. Co do auta, przez rok żadnej awarii, żadnych...
~marcin35265
Verso 1.4 DI 75KM 55kW
Pomimo małego silniczka diesla 1.4 i tylko 75KM Toyota naprawdę super przyspiesza, jakieś 110KM VW naprawdę zostają w tyle, znajomy posiadający golfa nie mógł w to uwierzyć do pułki się sam nie przekonał, naprawdę auto sprawia wiele przyjemności z jazdy. Pali nie wiele i jest bezawaryjne. Silniczek pracuje bardzo cicho, nie ma klekotu diesla nawet gdy jest zimny.W zasadzie wszystko super silnik, ilość miejsca, wydajna klima, widoczność,...
~Ketrab
Verso 1.4 DI 75KM 55kW
Yaris Verso pomimo swojego niezbyt imponującego czy nowoczesnego wyglądu jest samochodem funkcjonalnym, rodzinnym, wielozadaniowym. Nie ma problemów z przewożeniem osób czy rzeczy, a wszystko to w komfortowych warunkach jazdy i przy ekonomicznym silniku. Samochód godny polecenia dla osób posiadających lub planujących rodzinę.
~beata
Verso 1.4 DI 75KM 55kW
kupiliśmy toyotę półtora roku temu z przebiegiem 89 tys. km.,przejechaliśmy kolejne 20tys., jak do tej pory nie mamy żadnych problemów z autem , praca silnika bez najmniejszych zarzutów, silnik pracuje równo,cichutko do 110 km/h, zdecydowanie głośniej powyżej tej szybkości (Silnik)
~Darek
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Silnik 1,3 doskonały do tego auta. Wystarczająco silny, ekonomiczny i niezawodny. Co 15 tys praktycznie tylko olej i filtry i tyle żadnych usterek (Silnik)
~K&M
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Doskonale autko dla wszystkich. DLa mlodych ludzi lubiacych sporty - spokojnie sprzet np narciarski zmiesci sie bez problemu. Dla rodzin z dziecmi, czy dla osob ktore czesto podróżują, czy jeżdża duzo po miescie. Małe, a zarazem wygodne i pakowne, zwrotne, godne polecenia każdemu.
~zuraw52@wp.pl
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Auto nie poraża swą stylistyką nadwozia. Jednak da się lubieć za swą funkcjonalność i jakość wykonania. Jeśli wierzyć różnym testom bezawaryjności (TUV, ADAC) plus fakt że Yaris Verso nigdy w Europie składane nie były auto nie powinno przysparzać większych problemów i poza regularnymi przeglądami i okresowymi wymianami - tylko jeździć i tankować
~palermo z rybnika
Verso 1.5 i 16V 106KM 78kW
Funkcjonalność na pewno lepsza od wyglądu! Wnętrze jest ogromne jak na tak mały samochód. Mój jest czerwony i wyposażyłem w czarne dodatki: ciemne szyby, czarne koła, czarna antena typu rekin, czarna atrapa z przodu. Wygląda dużo lepiej. Może koła mogłyby być większe ale wszystko w swoim czasie...
~Coolvi
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Jeżeli szukasz praktycznego, przestronnego, oszczędnego i bezawaryjnego malucha to raczej się nie zawiedziesz wybierając Toyotę Yaris Verso.

Toyota Yaris Verso – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Fan Japończyków
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Auto ciekawe, głównie ze względu na swoja budowę. Nie czuję się w nim jak w dostawczaku, a wcale nie jest mniejszy od innych tego typu.