Ocena kierowcy - Toyota Yaris Verso

wiesio53, 13 lat temu
Silnik 1.3 i 16V 86KM 63kW
Rok produkcji 2000
Toyota Yaris Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW 1999-2005 - Oceń swoje auto
auto napewno kusi bezawaryjnoscia spalaniem i miejscem wewnatrz ale tez zniecheca agresywniejszych kierowców zamulonym silnikiem,szczerze to auto polecam tylko i wylacznie kobietom jezdzacym po miescie,jezeli ktos chce szybko i sprawnie pokonywac dlugie trasy to nie polecam akurat tego modelu
ogólnie auto bardzo zamulone,brak dobrego przyspieszenia a co za tym idzie duze ryzyko wyprzedzania w stresujacych warunkach,raczej do jazdy miejskiej.
biegi wchodza płynnie,brak zastrzeżeń.
auto w mieście prowadzi sie bardzo dobrze,jest małe i zwinne,łatwo zaparkowac. przy wiekszych predkosciach jest juz gorzej,buja go po drodze i strach nim szybciej jezdzic
widocznosc z przodu jak i z tyłu jest bardzo dobra,wszystko widoczne, latwo zaparkowac tam gdzie jest nawet bardzo ciasno.
klimatyzacja dziala bez zarzutu,szybko chłodzi i grzeje, tu nie mam zastrzeżeń.
miejsca w aucie jest naprawde sporo,kazdy moze wygodnie usiasc,bagaznik tez spory a po złożeniu siedzen robi nam sie maly dostawczak
przy predkosci 100km/h trzeba juz krzyczec a nie rozmawiac,strasznie swiszczy,co do silnika to prawie wcale go nie slychac na postoju,ale samochod jest po to aby jezdzil a nie stał
najwiekszym jego plusem jest zuzucie paliwa i bezawaryjnosc,jedyne rzeczy ktore robie przez 3 lata to zmieniam olej
mysle ze samochod jest wart swojej ceny,wwkoncu to toyota
nic sie nie psuje,wszystko jest tak jak powinno byc
wymieniam tylko olej i klocki a poza tym jak nowe

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 i 16V 86KM 63kW [l/100km]

5,3