Lista ocen Toyota Yaris II Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW 2009-2011 (17) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~optymix@op.pl
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Prawdą jest, że yariska jest droga. Ale wybór był świadomy i pomimo wysokiej ceny uważam, że dokonałem dobrego wyboru. Do wyboru miałem: kia venga - nie zdecydowałem się na nowalijkę renault clio III - słabe osiągi fiat punto evo - osiągi + słaba obsługa w salonie i najpoważniejszy konkurent nissan note - który by wygrał, gdybym miał rodzinę 2+2, a tak odpadł na samym końcu po jazdach próbnych
~Tomek
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
W skali ocen od 1 do 5 daję 4 (4-) a to ze względu na brak systemu Stop and Drive w tym modelu, wykończenie (plastiki lekko trzeszczące, mat plastiku chyba z nie najwyższej półeczki), nijaka kolorystyka wnętrza modelu Sol, także to spalanie w mieście... może w Japonii jest lepiej i faktycznie spala 6,6 - 6,9 jak bodaj piszą w folderze firmowym
~xacax
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Drogo? Może i tak. A może i nie, biorąc pod uwagę, że to toyota i mając na uwadze niedoskonałości odwdzięczy się bezawaryjnością. Konstrukcyjnie i eksploatacyjnie uważam za warte swojej ceny. Wyposażeniowo - drogie.
~doświadczony
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Yaris to auto raczej niezawodne. To znany jego atut. Jednak za to chyba zbyt drogie przy marnym wyposażeniu. Najlepiej wypasiona wersja kosztuje tyle co o klasę wyższe i dużo lepsze auto.
~Patryk-Z-Toyoty
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Auto przy pierwszym kontakcie wydaje się niewarte swojej ceny, plastiki robią wrażenie słabej jakości, jednak są trwałe, a samochód jest bezawaryjny.
~Nebrasky
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Yaris jest drogi - tu nie ma wątpliwości. A że ma wady, to lepiej kupić coś innego, tańszego z tej klasy. Chyba, że kupujesz auto jako nowe
~zawiedziony klient, który nie kupi kolejnej Toyoty
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Stanowczo odradzam zakup Toyoty. Zbyt wysoka cena. Jakość części i niezawodność-niska. Centrala lekceważy klienta i nie odpowiada na reklamacje i zapytania.
~witek309@wp.pl
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
za tę cenę, choć kupowałem z rabatem i nową miałem za 40 kawałków, to naprawdę dużo za dużo jak na takie auto!!!
~ford
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
zawsze moze byc lepiej, ale 49 tys po rabacie za auto b. dobrej wersji SOL i z tym silnikiem to calkiem niezle
Dziennik kosztów dla Toyota Yaris II Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
6,8
~Nie-kupuj-yaris
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Jakoś auta nie zachwyca wręcz odwrotnie 50tyś, zł można zmarnować w dużo lepszy sposób.
Toyota Yaris II Hatchback 5d