Lista ocen Toyota Yaris II Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW 2009-2011 (17) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~optymix@op.pl
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Nie narzekam, chociaż faktycznie długo grzeje się w zimie, ale długo to pojęcie względne - znam 1000 innych samochodów, zwłaszcza z silnikami DOHC co się dłużej grzeją. Świetna jest klima automatyczna, ale niestety jest w najwyższej wersji więc musiałem się zadowolić manualną, ale nie mam do niej absolutnie żadnych zastrzeżeń. Najważniejsze dla mnie - żeby było ciepło w nogi zimą - i jest. Bo w niektórych samochodach od dołu wieje czasem.
~xacax
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Ogrzewa się szybko, co ważne odczuwanie działająca opcja nawiewu na nogi, co patrząc po innych autach, nie zawsze jak się okazuje jest takie logiczne. Klima chłodzi ok: szału brak, ale nie mogę też jej nic zarzucić. Klimatyzacja manualna, całkiem łatwo ją ustawić do własnych preferencji, mały minus zbiera panel za słabe podświetlenie wskazania położenia pokrętła do kierunku nawiewu.
~doświadczony
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Wentylacja bardzo słaba. Brak opcji wwiewu przez wszystkie otwory na raz. Czesto trzeba używać wymuszonego nawiewu, sterowanie pokrętłami archaiczne. Ogrzewanie nie lepsze od wentylacji. Silnik bardzo długo się nagrzewa. Potem też na dobre ciepło nie ma co zbyt liczyć. Słowem - porażka! To samo z klimatyzacją, chłodzi symbolicznie - szkoda słów!
~Nie-kupuj-yaris
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Ogólnie wypada dobrze klimo dość szybko i efektywnie chłodzi, ogrzewanie podobnie choć przy zaparowanych bocznych szybach ciężko dobrze nawiew ustawić.
~witek309@wp.pl
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
jet naprawdę dobrze, silnik nagrzewa się bardzo szybko, w autku jest ciepło już po kilku minutach nawewt przy kilkunastostopniowym mrozie.
~Tomek
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Bardzo szybko jak w poprzedniku dostarcza ciepła (zima), mróz z szyb takze błyskawicznie schodzi. Wentylacja wnętrza (4 stopnie) jest dość dobra.
~Pepix
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Nagrzewanie super, klimatyzacja różnie. Klima przy wolnej jeździe i małych obrotach ma problem z wychłodzeniem wnętrza przy upale.
~Patryk-Z-Toyoty
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Klimatyzacja i ogrzewanie działają dość sprawnie, dmuchawa nawiewu pracuje całkiem kulturalnie nawet na najwyższym biegu.
~Seba
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
miałem okazję rozpocząć jazdę zimą i wentylacja działa bez zarzutów auto szybko się nagrzewa i dostarcza odpowiedniego klimatu jazdy
Dziennik kosztów dla Toyota Yaris II Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
6,8
~Tomasz Kuta
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Wentylacja robi co może, bez klimy nie oczekujmy komfortowych temperatur :)
Toyota Yaris II Hatchback 5d