Lista ocen Toyota Yaris II Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW 2009-2011 (19) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~xacax
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Auto typowo małe, miejskie. Ze startu nie nastawiałem się że będzie ciche, zwłaszcza biorąc pod uwagę przestrzeń i powierzchnię przeszkleń - nie jest jednak źle! W ruchu miejskim zupełnie satysfakcjonująco, na trasie może doskwierać szum wiatru w okolicach słupków bocznych. W wyciszeniu mojego egzemplarza sporo na plus zmieniła konserwacja podwozia, akcesoryjne tylne nadkola i podwójna podłoga bagażnika - w trasie duża różnica.
~Danek
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
jak zaczęłem jeździć to miałem trudnoiści z usłyszeniem silnika bo przesiadłem się klekoczącego diesla. Dla mnie też jest ważna jakość radia i dźwięku - bardzo dobrze się słucha muzyki na dużych głośnościach, dobry daje bas i nic nie trzeszczy no i silnik nie zagłusza i po dłuższej jeździe nie boli głowa
~Patryk-Z-Toyoty
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Podczas postoju na światłach można pomyśleć że silnik zgasł, więc jest naprawdę przyzwoicie. Silnik dzięki sporej mocy jak na rozmiar samochodu (101km) i sześciobiegowej skrzyni biegów nawet przy prędkościach autostradowych (140-150) zachowuje się kulturalnie.
~optymix@op.pl
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Silnik benzynowy 1.33 jest naprawdę cichy, głośniej jest (dźwięk kosiarki) dopiero przy obrotach powyżej ok 3500. Na 6 biegu jest to ok 110-120km/h. Przy zamkniętych oknach praktycznie nie dobiegają dźwięki z zewnątrz.
~Tomek
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Yaris II generacji jest cichszy. Przy wyprzedzaniu na III, IV lub V biegu nie buczy jak poprzednik. III bieg jest jak zwykle najbardziej dynamiczny i tu tez nie ma znaczących odchyleń w decybelach - jest ciszej!!
~Tomasz Kuta
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Szału nie ma, prawie pionowa przednia szyba, pudełkowaty kształt przy większych prędkościach (+100) przy mocnym wietrze nawet może zepchnąć nas z pasa na sąsiedni (miałem taką sytuację jadąc samemu).
~doświadczony
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Wyciszenie silnika i podwozia bardzo dobre. Ale ten szum byle wiatru dostający się do wnętrza kabiny - to w nowoczesnym nadwoziu chyba jakieś nieporozumienie.
~Nie-kupuj-yaris
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Na biegu jałowym niesłyszalny, ale przy prędkościach autostradowych jest głośny i to za bardzo jak na 101km i sześć biegów.
~Seba
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Autko troszkę robi się głośniejsze powyżej 4 tys. obrotów ale z drugiej strony które nie :)

Usterki Toyota Yaris II

Toyota Yaris II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ford
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
na biegu jalowym trzeba uwazac zeby nie probowac zapalic juz uruchomionego samochodu, cisza cisza i kropka
Toyota Yaris II Hatchback 5d