Lista ocen Toyota Yaris II (348)

3,6
~rafał 29
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
dobry silnik, ale hałaśliwy, w mieście dynamiczny ale w trasie kiepściutko, ogólnie auto polecam, dobre wykonanie
3,5
~Tomasz Kuta
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Miejskie autko bez fajerwerków, na plus to wysoka pozycja za kierownicą, wygodne wsiadanie i przyzwoite fotele. Za taką cenę jest całkiem ok. Jedynie to spalanie jest dość duże jak na autko miejskie.
~Marek
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Dobrze, auto w miarę uniwersalne , gdy kupowałem jeżdziłem też Fabią 1.4 i tu plus dla Toyoty za wyciszenie ,obszerne wnętrze,mniejsze zużycie paliwa ,elastyczny silnik oraz 6-biegową przekładnie.
~tomwert@wp.pl
Hatchback 5d 1.3 i VVT-i 86KM 63kW
Przez pierwszy 1000 km auto"docierane" książkowo. Praktycznie w porownaniu do kolegi, ktory tego nie robił, spalanie w moim na zadowalającym poziomie. Ponadto auto jest bardziej zrywne i ma lepsze osiagi niz te z książki. I prawdę napisawszy liczyłem, ze jednak koszty spalania bedą niższe...Ale, k´woli sprawiedliwości. Uzytkuje głównie w mieście, więc tak do końca nie powinienem narzekać.
~maro2402@op.pl
Hatchback 5d 1.3 i VVT-i 86KM 63kW
Ma 87km ale ponieważ pedał gazu jest elektroniczny reakcja jest w/g mnie wolniejsza.Max moment jest powyżej 4000 ,ale całkiem żwawo można jeździć nie kręcąc silnika wysoko.Przy odpalaniu trochę głośny ale potem ok.Przy szbkiej jeździeok.109-118 buczy w kabinie.Po przekroczeniu 120 wycisza się. (Silnik)
~US1
Hatchback 5d 1.3 i VVT-i 86KM 63kW
hm... nic szczególnego, wydaje się, że 1,3 to jednak ciut za mało do tego auta.. idzie, ale bez rewelacji, trzeba je kręcić, żeby wyprzedzić. Spodziewałem się czegoś lepszego. (Silnik)
~Kfyatec
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Mogę polecić samochód z czystym sumieniem. Łatwe w utrzymaniu, niemal bezawaryjne, ekonomiczne zużycie paliwa i wbrew pozorom potrafi w mieście całkiem ładnie przyśpieszyć gdy trzeba kogoś wyprzedzić lub zmienić pas.
~Yarcoon
Jestem zadowolony z "kosiarki". Nie żałuję 46 000 za Unlimited 5d
~renia
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Na wstępnie chciałam zaznaczyć ,że użydkowałam to auto przez miesiąc jako zastepcze ,w środku dość przestronne ,lecz bagażnik symboliczny jestem przyzwyczajona do kombii ,na początku najbardziej irytującym faktem jest ta przednia szyba ,która nie ma żadnego kąta spadku wrażenie jak by się patrzyło przez okno ja lubie nisko siedzieć ale tutaj trudno stwierdzić gdzie ma byc ten przód auta i czy on wogóle jest a po drugie najważniejsze co mnie...

Usterki Toyota Yaris II

Toyota Yaris II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,9
Hatchback 5d 1.3 i VVT-i 86KM 63kW
trochę mnie rozczarowała bo jak na taki mit o toyocie że to takie fajne i niezawodne auta to niestety jej trochę brakuje. Mam bezpośrednie porównanie z chevroletem aveo i tu jeśli miałbym porównywać to wynik jaki dam to remis. I dla mnie to jest przegrana ze strony toyoty. Bo chevrolet to koreńczyk dawne daewoo naktórym tak psy wieszali, a tu wcale nie jest gorsze od renomowanej toyoty.