Lista ocen Toyota Yaris II (215) - Całokształt

Na liście zabraknie 133 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojciech
Hatchback 5d 1.4 D-4D 90KM 66kW
Żałuje zakupu, wsadziłem drugie tyle w naprawy. Chciałem kupić samochód pewny, czytałem różne fora opinie itd oraz opinie mechaników z Krakowa. Każdy polecał ten silnik podobno nie do zdarcia, nie ma dpf,dwumasy i innego ustrojstwa to co tam może się droższego zepsuć.
~Łukasz
Hatchback 5d 1.3 i VVT-i 86KM 63kW
Jest to samochód do miasta i cel ten spełnia w dokładnie w 100%. Funkcjonalny, o dużej przestrzeni wewnątrz ale małych rozmiarach zewnętrznych, jednoczesnie bardzo oszczędny. Oprócz tego bezawaryjny i tani w ekploatacji. Jest to moim zdaniem najlepszy model Yarisa do tej pory.
~mncn
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Maje i zwinne auto. Idealne do miasta i do przeżycia na mniejsze trasy. Spalanie średnie. Osiągi w mieście wystarczające. Na trasie można poczuć się jak Napoleon czy inny Dżordż Waszyngton bo wyprzedzanie TIRa na trasie wymaga mega taktyki. Bardzo dobre auto do nauki jazdy.
~Wadim
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Auto oszczedne godne polecenia niezawodne i do tego ladne.troszke malo miejsca dla kierowcy ale mozna sie przyzwyczaic.W kazdym razie jechalem nim caly dzien i jakos sobie radzilem przy 185 cm.wzrostu.Nie dal osob ktorzy lubia wcisnac gaz to auto dla oszczednej jazdy.
~Tom 68
Hatchback 5d 1.3 i VVT-i 86KM 63kW
Szkoda pieniedzy.Za ta kwote mozna kupic cos lepszego,czym mozna w miare komfortowo jezdzic po naszych drogach.Duzo niedoróbek w wykonczeniach,spryskiwacze spryskuja tylko na glowna wycieraczke boczna czesc w ogole nie jest spryskana,ale tak wymyslili inzynierowie..
~gmoc@interia.pl
Hatchback 5d 1.3 i VVT-i 86KM 63kW
Oceniam tak, gdyż kupno tego akurat modelu zostało mi niejako narzucone przez tzw \"czynniki zewnętrzne\". Mając porównanie do wcześniej eksploatowanych pojazdów, jestem niezadowolony z jakości wykonania auta, serwisu a przede wszystkim kosztów zakupu, serwisu i wyposażenia
~rupaki@op.pl
Hatchback 5d 1.3 i VVT-i 86KM 63kW
To Nowy Yaris II. Uważam, że wszystkie zalety starego Yarisa zostały podniesione do potęgi. Polecam silnik 1,3 - rewelacja i w mieście, i na trasie. Chyba nie dla wysokich - siedziska są zbyt krótkie. Dla pań - spełnienie wszystkich oczekiwań: lusterka, mnóstwo schowków, bezpieczny.
~Grześ
Hatchback 5d 1.3 i VVT-i 86KM 63kW
Jak na taką markę, można spodziewać się czegoś lepszego. Najlepsze to było standardowe pytanie zadawane na początku wizyty w serwisie: \"francuz\" czy \"japończyk\". Odpowiedzią na stwierdzenie \"francuz\" było znaczące machnięcie ręką...
~BULI313
Hatchback 5d 1.3 i VVT-i 86KM 63kW
NA POCZĄTKU BRAŁEM POD UWAGĘ NOWĄ IBIZĘ ALE PO JEZDZIE PRÓBNEJ ODPADŁA POTEM BYŁA NOWA FIESTA ALE DEALER SIĘ NIE SPISAŁ YARISA OGLĄDAŁEM PRZYPADKIEM JAK SIĘ OKAZAŁO NIE JEST WCALE TAKI MAŁY NO I MARKA TOYOTA UWAŻAM ZAKUP TEGO CACKA ZA UDANY!!!
Dziennik kosztów dla Toyota Yaris II
5,1
7,1
7,3
~instruktor
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Mam dwa yarisy które służą do nauki jazdy. Pierwszy z 2007 roku silnik 1.3. Obecnie ma 175000 km. i oprócz często przepalających się żarówek nic w nim się nie zepsuło. Do momentu zakupu yarisa 1.0 rocznik 2009 uważałem że to bezawaryjne samochody...