Lista ocen Trabant 1.1 (141)

~Jacak
N 1.1 41KM 30kW
Za całokształt 5+. jak na auto o tak leciwej konstrukcji i o takiej cenie - lepszego nie można znaleźć.
~Krzych
N 1.1 41KM 30kW
Po wimianie wiekowych części prawie się niepsuje. Usterki zdarzają się jak w każdy aucie ze względu na wiek. Co najważniejsze nie chodzę nigdzie pieszo!
~Heniu Portier - pall_Hajss@yahoo.com
Universal 1.1 41KM 30kW
Witam!!!Mam dwa Trabanty Polo Kombi i S-klase :).. S-klasa jest od nowosci i mam oglad na to jak sie spisuje...Nigdy nie zesral sie w trasie nigdy nie zawiodl :) zapieprza jak dzikus :) Tak sie podniecilem,ze w ´99 roku kupilem jeszcze kombi i teraz mam 2 Traby....Polecam kazdemu-jedyne co odstrasza,to ceny czesci,ale sa juz patenty jak je zastepowac rzeczami od innych aut....No i korozja....Ale jak zabezpieczysz Traba,to bedzie Twoj...
~Gacek
N 1.1 41KM 30kW
przecież super, umiem zmieniać biegu nie odrywając kciuka od kieronicy! (Skrzynia biegów)
3,7
~FINCZER
Universal 1.3 58KM 43kW
ZOSTAŁ PO DZIADKU I ZAL BYŁO ZŁOMOWAC,,,,,,,AUTO DLA WYJATKOWO WYZWOLONYCH LUDZI KTÓRZY MAJA W DUPIE PRESTIZ I NIE INTERESUJE ICH JAKI KOLOR FABII KUPIL SOBIE NIEDOROZWINIETY SĄSIAD ..........PODZIWIAM LUDZI JEZDZĄCYCH NA CODZIEŃ TYM BOLIDEM ZA ORGINALNOSC I ODWAGE ...PRECZ Z RUTYNĄ
~Domel - inpoll@wp.pl
N 1.1 41KM 30kW
Jak na razie jestem z tej mydelniczki bardzo zadowolony.
~Marian
N 1.1 41KM 30kW
autko starej generacji,bardzo sprawne,niezawodne,ekonomiczne,ma to cos co maja tylko garbusy,harleje,morrisy
3,8
~Janek .: ) : )
N 1.1 41KM 30kW
Trabi nie zardzewieje tak jak inne jest wytrzymały i nie jednego zdiwić potrafi.
4,1
~uzytkownik
Universal 1.3 58KM 43kW
kupilem go chyba w 93r,natrzaskalem ponad 200,000 i nic sie nie dzieje z silnikiem,choc przydaloby sie zrobic remont bo juz jest slabawy
~Beta
N 1.1 41KM 30kW
Przejechaliśmy nim prawie całą Europę, i jeszcze nigdy nie zawiódł, no może kilka lat temu. Wracaliśmy z Moskwy i w okolicach Katynia rozrusznik "poszedł", i to wszystko. Dwa lata temu zaliczyliśmy Sycylię, Trabant spisał się jak zwykle świetnie. Samochód ma duszę!!!!!