Ocena kierowcy - Trabant 601 N

Eminem, 21 lat temu
Rok produkcji 1980
Trabant 601 N 0.6 26KM 19kW 1970-1990 - Oceń swoje auto
Kolor ciemno-kremowy.Jest pare dziur.Bez rdzy. Model De Luxe :) niby ma ogrzewana tylna szybe ale w ziemie i tak nic przez nią nie widać
Kultura?hehehehehe czegoś takiego nie ma w Trabancie i elastyczności za brdzo nie ma.Ma kopa ale na 1-ym i 2-im biegu.
Ciągle coś jest z nią nie tak a do tego lewarek przy kierownicy,naprawdę coś strasznego.
Przeciętnie.
Małe okienka w zimie wiecznie zaparowane bo okna otworzyc nie mozna bo sie człowiek przeziębi a ogrzewanie jest takie że nic nie czuć.Ale przynajmniej licznik itp jest dobrze widoczne
W piątke sie da jechać.Ja jechałem już w 9 osób.Z przodu 3 a ztyłu 6.Jak to możliwe?Każdy sobie na kolanach siedzi ;)
Jak juz wspomniałem to prawie wogóle nie ma ogrzewania
Takie małe pudło co dużo pali.Buda z plastiku.Raz (w poprzednim) Trabancie kopńąłem w drzwi i musiałem drzwi wimienić :)
nawet 2x100 vat ledwo zagłuszy ten huk
W mieście mi pali między 9 a 11,5 litra.Na trasie między 6,5 a 8.No naprawy tanie i tyle :)
Mój to jest już złom ale jeśli ktoś potrzebuje taniego samochodu w miarę pojemnego i taniego w utrzymaniu (nie licząc benzyny) to jest to auto dla niego
Jak to Trabant.Ale przynajmniej nie rdzewieje
Ciągle coś ze skrzynią
Trabant 601 N