Ocena kierowcy - Trabant 601 N

GRZYWKA1871@inte............., 17 lat temu
Rok produkcji 1990
Trabant 601 N 0.6 26KM 19kW 1970-1990 - Oceń swoje auto
Trabi pod wieloma wzgledami odbiega od wspolczesnych aut ale ma on w sobie to COS .Mieszkam na morzem gdzie przyjezdza duzo niemcow z dawnejDDR I widok 601 w ich oczach wzbudza duzy sentyment to widac .Dzis mam inne auto ale ciagle jezdze TRABIM .Jest on w super stanie>To auto polecam kazdemu kto lubi majstrowac a nie ma hobby a chce miec cos innego niz reszta
dobry wal i cylindry i dokonanie prawidlowych regulacji daje dobre efekty przekonalem sie o tym w ciagu 7lat uzywania
wymienilem synchonizatory i wolne kolo ktore zaczyna wysiadac w trampkach po ok 90000 -110000km koszt calkowity naprawy ok 110zl
smarowac zwrotnice to dlugo wytrzymuja przy wymianie tulejek mozna stacic cierpliwosc .Trabi dobrze trzyma sie drogi a na zakretach milo zaskakuje
ok
prosta i niektorych smieszy ma to jednak duza zalete przy naprawach
moj 601 grzeje jak glupi a wentylacja bywa roznie
lepsza niz w kaszlaku
idze sie przyzwyczaic
5-6.5 na setke zalezy od stanu silnika filtra pow.itp i oczywiscie od naszej nogi
trzeba inaczej spojzec
duperele jak w kazdym
wal regenerowany powinien wytrzymac ok40 do50tys ja obecnie docieram 2gi taki wal,2razy wymienialem modul elektronicznego zaplonu ktory jedyna rzecz sprawila ze mialem przymusowy postoj na poboczu
Trabant 601 N