Ocena kierowcy - UAZ 469

Cezary, 19 lat temu
Rok produkcji 1978
UAZ 469 2.45 75KM 55kW 1973-1985 - Oceń swoje auto
mam pracę związaną z lasem - samochód naprawdę ciężko pracuje a z wszystkimi usterkami radził sobie sąsiad naprawiający na codzień traktory. Dobry,mocny samochód wymagający jednak bieżącej kontroli
jeśli tylko pamięta się o poziomie oleju jest ok -przejechałem na tym silniku 40000 km i tylko raz stałem z powodu silnika (obcięte ebonitowe koło rozrządu)
razem z silnikiem zapewnia elastyczność- tylko ten cholerny, blokujący się lewarek - dziś naprawa zajmuje mi ok 10 min.
nic dodać nic ująć - czołg, pod warunkiem, że jest obuty w orginalne 192 -ójki
wszystko paruje w chłodnej porze roku- cofając kiedyś podwyższyłem sobie składkę OC na rok
Jeśli ktoś szuka luksusów, niech kupi sobie Cheerokee
ogrzewanie super
tylne siedzenia wyrzuciłem- wożę tam moje psy
świadomie nie montowałem radia
nowe części bardzo drogie. Na szczęście inny dawca organów stoi w ogrodzie w ogrodzie. Jeżdżę tylko na LPG - wyrzuciłem trzy lata temu zbiorniki paliwa.
ten samochód razem z totalnym remontem blachy, oginalną plandeką i nowymi oponami kosztował mnie 8500 Gdyby to był nowy za ponad 40000 może ocena była by inna
czasem denerwują odkręcające sie różne rzeczy
na 40000 kilometrów dwa razy byłem ściągany z lasu, raz rozrząd i raz urwany kardan (właściwie dojechałem tylko na przednim napędzie)

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.45 75KM 55kW [l/100km]

18,6