Szukaj

Dane techniczne UAZ 469 – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
5
Liczba miejsc
7

Wymiary zewnętrzne

Długość
4025 mm
Szerokość
1785 mm
Szerokość z lusterkami bocznymi
2010 mm
Szerokość przy otwartych drzwiach z przodu
3200 mm
Wysokość
2045 mm
Rozstaw osi
2380 mm
Rozstaw kół - przód
1453 mm
Rozstaw kół - tył
1453 mm
Zwis przedni
680 mm
Zwis tylny
715 mm
Prześwit 4x4
300 mm

Wymiary bagażnika

Szerokość pomiędzy nadkolami
1135 mm
Wysokość bagażnika
1265 mm
Szerokość bagażnika
1698 mm
Długość ze złożoną tylną kanapą
1290 mm
Wysokość progu załadowczego
815 mm

Własności terenowe

Kąt natarcia
52.0 °
Kąt zejścia
42.0 °
Szkic techniczny
Szkic techniczny UAZ 469

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
UAZ 469
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
UAZ 469